Яка небезпека прихована на поверхні смартфону

На пристроях, якими ми користуємось кожен день, оселяються непомітні для ока мікроби та бактерії. У середньому на поверхні телефону перебуває понад 7 тисяч мікроорганізмів, тому на його поверхні зустрічаються майже всі ті самі мікроорганізми, які зустрічаються на брудних руках: починаючи від кишкової палички, закінчуючи стафілококом чи навіть респіраторними вірусами. Але ж  ми маємо звичку мити руки кілька разів на день, а гаджет при цьому продовжує залишатися розплідником бактерій, якщо його не дизінфікувати. Тому не дивно, що поверхня телефона може бути небезпечнішою від брудних рук. Більше того, дослідження британських вчених показало, що мобільний телефон майже в 7 разів брудніший, ніж сидіння унітазу.

Мікробіолог Олена Лівінська радить  захистити себе від небезпеки мікроорганізмів на поверхні телефону, виконуючи ряд нескладних процедур Фахівець радить:

  • очищати смартфон мінімум раз на день серветкою з використанням дизенфікуючих засобів
  • очищати після кожного відвідування громадських місць
  • Взяти за звичку проводити телефону гігієнічні процедури перед сном
  • не варто забувати про чохли, їх теж треба протирати, адже на силіконових та пластикових поверхнях концентрація бактерій більша на 7%, ніж на корпусі.Чисті гаджети — здорові ви!

Джерело 

1,661 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.