Чи святкують у Первомайську День святого Валентина?

14 лютого у День всіх закоханих журналісти вирішили поцікавилися у перехожих на вулицях Первомайська, як вони ставляться до цього свята та чи святкують його.

Зоряна: – Мені подобається свято, але мій коханий з іншої області і ми не побачимося в цей день. Якби він був поряд, ми б обмінялися  подарунками, сходили б кудись разом. У Первомайську дуже гарний кінотеатр, а також затишні кафе. То ж я думаю, ми б щось з ним придумали.

Любов: – Це гарне свято. І хоч я його особливо не святкую, все ж піднесений настрій відчувається. Люди вітають один одного в соціальних мережах сердечками. І я сама також вітаю з цим святом знайомих.

 Ігор: – Я ставлюся добре до цієї традиції, адже свят забагато не буває. Дарую жінці квіти, часто також і тещі. Це свято піднімає настрій.

Микола: – Вважаю, що варто святкувати День Валентина, адже чим більше в житті позитиву, тим краще, бо в нас тепер мало приємних моментів. Я постійно вітаю свою жінку і дочок з цим святом.

Григорій: – Для мене це подвійне свято, адже в мене дружина Валентина! В цей день я дарую їй квіти. Бажаю людям, щоб любили одне одного: кохаймося, бо ми того варті!

Людмила: – Це гарний день, таких світлих і добрих свят нам не вистачає. Я особливо не святкую, але дітей до цього свята привчаю, вони люблять «валентинки» і атмосферу свята.

Володимир: – Це чудова нагода провести час з коханою людиною. Створити святковий настрій своїй дівчині, подарувати щось цікаве.

Як бачимо, більшість опитаних мешканців Первомайської громади позитивно ставляться до Дня всіх закоханих. Журналісти приєднуються до привітань в цей день, а також бажають усім, щоб кохання в серцях не згасало та приносило лише позитив та романтику в життя кожного.

 

Підготувала Соломія Бояр

3,259 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.