“Поні-парк” у Первомайську – це можливість отримати задоволення від спілкування з кіньми

Прогулянки на конях і полювання вважалися важливими заняттями європейської аристократії, не кажучи вже про воїнів минулих століть, про яких говорили, що на конях вони проводять більше часу, ніж на землі. Але часи лицарів і блискучих монархій канули в минуле.

Карл Брюлов “Вершниця”

Навіщо ж верхова їзда сучасній дитині? Справа в тому, що навчання верхової їзди поєднує і тренування, і перебування на свіжому повітрі. Додайте безліч приємних емоцій від контакту з однією з найпрекрасніших і найвідданіших істот — конем.

У Первомайську є таке місце, де можна доторкнутися до природи, а також отримати задоволення від спілкування з кіньми – це «Поні-парк», що знаходиться поблизу Грушівського ярмарку в мікрорайоні Коротченка. Саме тут дітлахи та дорослі мають змогу навчитися їздити верхи, а хто вже вміє, то удосконалити свої навички.

Хранителька та тренер «Поні-парку» Марія розповідає:

«Люди, які ніколи не сиділи у сідлі, думають, що там нічого складного, “сів і поїхав”. З боку, можливо, це так і виглядає, ніби вершник просто сидить, нічого не робить і кінь його сам везе! Насправді це зовсім не так! При їзді верхи з правильною посадкою працює майже кожен м’яз вашого тіла! У багатьох людей верхова їзда вилікувала такі хвороби, як сколіоз і йому подібні… Коні допомагають як фізичному здоров’ю, так і  вашому духовному стану… З ними хоч на деякий час ви забудете про всі свої проблеми.»

Журналістам  показали фрагменти тренування:

Будь-який вид спорту має фізичні переваги для здоров’я. І катання на коняці або поні нічим не відрізняється від інших видів фітнесу.

Верхова їзда — це дійсно веселий і ефективний спосіб змусити своїх дітей стати фізично активнішими.

Тож, не прогавте можливість та завітайте до дивовижного місця у Первомайську – «Поні-парку». Тут чекають на любителів коней, поні і інших тварин. На території працює міні-зоопарк. «Поні-парк» можна відвідати у будь-який день, крім понеділка, з 8-ї ранку до 17-ї вечора.

 

Соломія Бояр

3,487 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.