У Первомайську засудили до 4 років місцеву злодійку

До 4 років і 1 місяця позбавлення волі засуджено 31-річну жительку м. Первомайськ за вчинення грабежу та крадіжок.

Первомайською окружною прокуратурою підтримано у суді публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами грабежу та крадіжок (ч.2 ст.185, ч.3 ст.185, ч.2 ст. 186 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2020року, 31-річна жителька м. Первомайськ, яка раніше вже вчинила злочин, діючи з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, знаходячись в будинку 77-річної пенсіонерки в м. Первомайськ, відкрито, в присутності останньої викрала грошові кошти в сумі 800 грн.

Крім того, встановлено, що у період з лютого по травень 2021 року, обвинувачена вчинила два епізоди крадіжок на території м. Первомайськ та Первомайського району, завдавши потерпілим матеріальних збитків на загальну суму 1825 гривень.

Суд дослідивши всі обставини вчинення кримінального правопорушення, зібрані під час досудового розслідування докази, заслухавши показання свідків та сторін у кримінальному провадженні, погодився із доводами сторони обвинувачення та призначив правопорушниці покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки і 1місяць.

За інформацією Первомайської окружної прокуратури

2,823 total views, 3 views today

1 comment

  1. Вася

    Во твари,за 5 тысяч отправили человеке в тюрьму!А всех кто ворует миллионами отпускают домой!Это что за правосудие!Всю систему правосудия разогнать!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.