На Первомайщині підприємець розробив корупційну схему під час ремонту тротуару

Розтратив бюджетні кошти при ремонті вулиці та підробив документи –підприємець постане перед судом.

Первомайська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та службового підроблення (ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством встановлено, що упродовж 2018-2019 років підприємець, виконуючи відповідно до договорів підряду роботи щодо укладання тротуарної плитки по одній із вулиць смт Криве Озеро за бюджетні кошти, вніс до актів приймання виконаних робіт неправдиві відомості щодо їх обсягів та вартості.

На підставі цих документів на рахунок підрядника безпідставно перераховано кошти у сумі понад 90 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Первомайської окружної прокуратури

3,639 total views, 3 views today

1 comment

 1. Обихиисис

  А прізвища у підприємеця нема ?

  І яка у нього розтрата може бути, коли він за допомоги фальсифікації облікових даних щодо обсягів, якості робіт, які прималював тобто вкрав зайві гроші до оплати собі.
  І який то був Замовник робіт, який підмахнув ті дописи: от так от – без отримання частини вкрадених підрядником грошей .
  Будь-якій козі чи п’яненькому їжачку зрозуміло, що була звичайна змова між цими кадрами.
  Та можливо й змова з особою, що наглядала за веденням тих робіт (т.з. технагляд, якому також якась копійчина дісталась з цієї обороудки.
  І нічого той “Підприємець” ннового (схеми) нен розробляв. Вона розроблена ще у давні часи.
  У всі часи звичайна справа.
  Тільки у суворі диктаторські часи за такі оборудки всі оборудники такий срок на зону відхватювали, що до кінця життя навіть про рибацькі удачі не прибріхували.
  А зараз інші часи.Золоті. Особливо в сенсі освоєння бюджетних грошиків.
  з послідуючим розподілом наваоренного бала між собою та представником замовника, якій тф липові якості і обсяги робіти підмахнув.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.