З “Агрофірми Корнацьких” відправили другий БТР на передову АТО (Первомайск Инфо)

Неоголошена війна на Сході України так чи інакше мобілізувала практично все населення держави. Для працівників сільгосппідприємства «Агрофірми Корнацьких» стала звичною картина, як поміж агротехніки нового життя набуває військовий бронетранспортер. Ще не так давно в Чаусово 2 доставили дві понівечених машини тридцятирічного віку. Одну з них відремонтували і передали військовим ще в липні. А в листопаді солдати ремонтно-відновлювального батальйону морської піхоти забрали і другий БТР.


Ця машина була в вщент знищена зсередини, розповідає водій-механік Володимир Левенець. Всі вузли і агрегати були навмисно пошкоджені. Більшість з них довелось змінювати на нові. Крім того, на броню прилаштували захисну раму. Таке дообладнання збереже корпус машини і особистий склад. В батальйоні технічний стан БТРу перевірять ще раз, розповідають бійці, а потім відправлять на фронт. Володимир, сам нещодавно учасник АТО, переконаний, що машина працюватиме безвідмовно:

– Стан у цього БТРа був гіршим ніж попереднього. Знищений рульовий механізм, гідравліка. Відновлювати довелося запалювання, радіатори. Всередині двигунів був пісок, викручені свічки. Все зроблено для того щоб він вже ніколи не виїхав. Загальними зусиллями відновили його повністю. Пофарбували, встановили кумулятивний захист. Поставили захист на башту. Можна сказати на всі 100% що він буде їздити довго і, сподіваємося, щасливо для нашої сторони.

9,009 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.