Знову все ради піару

Знову все ради піару, і абсолютно нічого для реальних змін на краще

Повідомлення в ЗМД (засоби масової дезінформації):

«Рада покличе науковців на поміч у писанні законів.

ЧЕТВЕР, 30 ГРУДНЯ 2021

При голові Верховної Ради створять Науково-консультативну раду, до якої увійдуть науковці, і яка працюватиме над покращенням українського законодавства.

Пряма мова Стефанчука:

 “Щойно підписав розпорядження про утворення Науково-консультативної ради при голові Верховної Ради.

Щиро сподіваюсь, що разом ми не просто підвищимо якість законодавства, але й відновимо суспільну довіру до законодавчої влади. Нехай 2022 рік буде щедрим на якісне законодавство!”

Шановний Руслане Олексійовичу (Ruslan Stefanchuk) , не треба розказувати нам про «щирі сподівання» на підвищення якості законодавства, і тим більш на відновлення суспільної довіри. Не буде ні того, ні іншого – тому що толку з анонсованої Вами науково-консультативної ради буде не просто нуль, а нуль з мінусом. Чергове марнотратство часу і народних коштів, та ще більший бардак в законотворчості.

А якщо раптом якимось дивом ця НКР породить якусь гарну пропозицію, то де гарантії, що Ви з нею не поступите рівно так само, як із сотнямми висновків ГНЕУ щодо антиконституційності законопроектів ?

Чим невідомо з кого зліплена НКР має бути краща високопрофесійного ГНЕУ ?! Ми вже бачимо професорів і доцентів з кандидатами в органах влади, і що? Може хоч крапля користі з них є?

Якщо Ви дійсно хочете наведення порядку в законодавстві, Ви просто уважно ознайомтеся з моїми пропозиціями. І ніяких нових «наукових Рад» Вам не знадобиться.

А. Корнацький

Рекомендуємо прочитати: Блоги, Аналітика

 

 

2,803 total views, 3 views today

2 comments

 1. Стягнувач по ДВС

  З розгляду різних справ правових, чи то кримінальних, чи цивільних, чи інших якихось тільки практики ( прокурори, слідчі, судді різних рівнів) спроможні щось розумно – необхідне пропонувати запроваджувати, удосконалювати, в сенсі юристворчості для того, щоб право виконувало свою функції в державі.
  А науковці то є хто ?
  Теоретики.
  У кращому випадку вони, якщо тямущі, можуть дійти до висновку чи те право, яке настворено дійсно працює у тому напрямку та з наслідками потрібними для держави, суспільства і … и тієї ж самоє юридичної науки.

  От приклад: записали в Кодекс цивільний статтю, (здається № 1177) “про відшкодування збитків особі, у разі завдання їх злочином (цікаво, а чого і не адмінпорушенням ???) . І там законодавчо запроваджено таке: у разі завдання збитків людині злочином, але злочин не розкрито, чи винна особа не встановлена, або встановлена та виявилась неспроможною сплатити збитки, то у такому випадку збитки відшкодовуються державною.
  О!!!!!!!
  Справедливо ? Так. По-європейськи. Бо логіка така – або держава повинна забезпечити розслідування справи належне та примусити злочинця відшкодовувати збитки постраждалому.
  Або, якщо держава не доробляє, будь-ласка погашайте збитки в власної (бажано чиновників – кишені).
  Але такого не робиться і робитись не планується.

  Бо в цієї ж статті, у другому її абзаці, пишеться (науковими законодавцями – вони ж кодекси придумують), що “порядок відшкодування збитків державою встановлюється законодаувством України”.
  А воно – той Порядок ніяк не можуть встановити ще з 2000 року. Бо як писалось в Інтернеті ще в 2000 році група порядочних депутатів (такі колись таки були у Верховній, не монобільшснісній Раді) приносила проект Закону про той Порядок, але малопорядні депутати, а їх тоді також було також “монобільшість”, лише почули назву Закону, то й відмовились вносити той проект Закону взагалі в порядок денний та й взагалі сказали більше не приносити такі закони.

 2. Pingback: Аркадій Корнацький: про українське громадянство доступно і фахово | PERVOMAISK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.