Цікаво узнати – хтось у це вірить?

Цікаво узнати – хтось у це вірить? Що висаджено 240 млн. дерев.

Я – категорично ні.

Але з відповідного бюджетного фінансування украли напевне багато.

Зроблю запити, повідомлю.

Із ЗМД (засобів масової дезінформації):

“Держлісагентство відзвітувало про висадку 240 мільйонів дерев за рік

Держлісагентство відзвітувало про висадку 240 мільйонів дерев за рік

Підприємства Державного агентства лісових ресурсів у 2021 році висадили близько 240 мільтйонів деревних рослин.

Про це заявив голова Держлісагентства Юрій Болоховець, повідомляє пресслужба відомства.”

“Цього року підприємства, які підпорядковуються Державному агентству лісових ресурсів України, висадили 240 мільйонів сіянців та саджанців. Крім того, на землях інших лісокористувачів висаджено додатково близько 9 мільйонів деревних рослин”,– заявив чиновник.

За його словами, найбільше дерев висаджено на Житомирщині, де у 2020 році вогонь знищив 75 тисяч гектарів лісу. У цьому регіоні за рік висаджено майже 51 мільйон сіянців.

Крім того, на Волині висаджено 23,3 мільйона сіянців. 29,5 мільйона сіянців висаджено на Рівненщині. 15,6 мільйона висаджено на Чернігівщині. У лісостепових областях висаджено 66,5 мільйона сіянців. На Київщині – майже 20 мільйонів. У Карпатах цього року висаджено 30,3 мільйона сіянців.

Водночас Держлісагентство зазначає, що у рамках програми президента “Зелена країна” висаджено лише 59,5 млн дерев, оскільки до цієї статистики потрапляє тільки осіння висадка, тому що указ президента був підписаний влітку.

Як повідомлялося, на початку червня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо реалізації проекту “Зелена країна” для збільшення кількості лісів в Україні. За словами глави держави, у рамках проекту за 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Для цього протягом найближчих трьох років Зеленський пообіцяв висадити в Україні 1 млрд дерев. Джерело: https://biz.censor.net»

А . Корнацький

 

2,817 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.