Вкрали ялинку, зруйнували фотолокації, побили іграшки

Вандали зіпсували новорічний дизайн міста

У Житомирі протягом трьох днів невідомі молодики зіпсували 2 фотозони, розікрали прикраси, побили іграшки на головній ялинці. Це відбувалося вночі.  Вандали, озброєні ціпками, зумисне збивали кулі на ялинці, трощили  іграшки. Мер Житомира з обуренням повідомив:

«Я бачив фотозону, яку виставили на Михайлівській. Увечері вона була вже зовсім іншою. Там було багато декоративних подарунків, є камери відеоспостереження, і група підлітків просто вкрала більшу частину», — сказав міський голова.

Окрім пошкодження фотолокацій і прикрас, уночі невідомі вкрали одну з восьми ялинок, встановлених на Михайлівській. Це трапилося близько півночі — крадіжку зафіксували камери відеоспостереження.

Вкрадене новорічне дерево, як повідомив директор «Зеленбуду» Олександр Волокита, було найбільшим з усього ансамблю.

«Святкову фотозону на Михайлівській знов понівечили. Це друга спроба пошкодження інсталяції. Першу розтрощили у вечір відкриття ялинки»,

 

На фото видно розбиті іграшки та перевернуті ялинки.

На Михайлівській вже замінювали одну фотозону біля головної ялинки міста, її розкритикували у соцмережах, зауваживши, що це більше схоже на неприбране сміття після святкування і станом на ранок 21 грудня інтєр’єр локації змінили.

Джерело:  Пресслужба Житомирської облради

 

Публікація Н.Терещенко за матеріалами пресслужби Житомирської облради

3,597 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.