Вакциновані люди від COVID-19 мають легший перебіг хвороби

Про це заявив Володимир Клочко – головний державний санітарний лікар Миколаївської області, заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю, в. о. генерального директора ДУ Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.

Чиновник зауважив, що вакцинація ефективно запобігає госпіталізації, тяжкому перебігу COVID-19 і смерті від нього. Тобто вакциновані люди мають або неважкий перебіг хвороби або перебіг без симптомів.

Така заява прозвучала під час онлайн-брифінгу у середу, 24 листопада

Разом з тим, Клочко зазначив: «Але окрім щеплення необхідно й надалі дотримуватись профілактичних заходів і правил гігієни: носити захисні маски, мити руки з милом, користуватися засобом для дезінфекції рук, дотримуватися дистанції принаймні 1,5 м тощо. Варто пам’ятати, що як вакциновані, так і невакциновані люди можуть буди носіями вірусу», – зазначив він.

Існує ціла низка чинників, від яких залежить,  чи захворіє людина повторно на COVID-19.

До таких чинників належать

  • Стан здоров’я
  • Генетичні особливості
  • Дотримання правил безпеки

Дослідження продовжуються для отримання відповіді на питання ревакцинації. Головне, відомо, що вакцини від COVID-19 ефективно знижують кількість нових випадків хвороби – зазначив чиновник

,

Джерело: Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації

 

 

 

Редакційна група  Рervomaisk.Іnfo

3,212 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.