У Первомайську розробляють Стратегію розвитку громади до 2027 року

18 листопада у Первомайську відбулось третє засідання розширеної робочої групи з розвитку стратегії розвитку територіальної громади до 2027 року.  Містяни дізналися про такі новини щодо перспектив розвитку  ТРК. 

Під час засідання було прийнято рішення про розроблення Стратегії розвитку територіальної громади, місія якої полягає у впровадженні сучасних інструментів менеджменту. За словами присутніх, це дасть можливість покращити конкурентоспроможність та привернути увагу інвесторів до потужностей міста.

Основними пріоритетами розвитку громади мають бути:

• розвиток туристичної сфери;

• розвиток спортивної інфраструктури: будівництво басейну та спортивного комплексу;

• розроблення комплексного плану просторового розвитку територій Первомайської міської територіальної громади;

• максимальне сприяння розвитку промисловості та створення нових робочих місць;

• детальна інвентаризація земель громади, що дозволить максимально використовувати площі;

• продовження виконання заходів щодо інвестиційної діяльності громади.

Як зазначили у ході засідання, в процесі планування стратегії розвитку не менш важливим є думка громадськості. Тому було організовано спеціальне анкетування. Опитування мешканців громади проводилось в онлайн форматі. Кожен бажаючий міг заповнити Гугл-форму на офіційному сайті громади та пройти опитування.

Спеціалістами була здійснена робота щодо узагальнення пропозицій, наданих підприємствами, установами та закладами громади, а також вивчена думка населення.

Крім цього, в ході засідання робочої групи було запропоновано розвивати туристичну привабливість територіальної громади за рахунок укладення побратимських договорів з сусідами.

Наостанок, у зв’язку з великим обсягом пропозицій було надано доручення управлінню економічного розвитку міської ради розробити проєкт Стратегії розвитку на період до 2027 року та забезпечити проведення стратегічної оцінки втілення усіх задумів і надалі.

За інформацією Первомайської міської ради

4,264 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code