У Первомайську батьки протестують проти дистанційного навчання в школах громади

16 листопада під стінами Первомайської міської ради зібралися батьки учнів, які проти введення дистанційного навчання в місцевих школах.

За словами присутніх, вони не розуміють чому усе в місті працює, а школи – ні. Тому ініціативною групою було вирішено написати звернення-вимогу до міського голови, начальнику поліції, а також начальнику управління освіти з проханням не порушувати конституційні права мешканців міста та їх дітей і розпочати офлайн навчання в школах.

Кожен з перехожих міг підписатися під зверненням.

До батьків вийшли представники міської ради на чолі з мером Первомайська. Вони намагались побудувати діалог з присутніми та пояснити чому саме було прийнято рішення про продовження дистанційного навчання.

 

Батьки наполягали на тому, що вони “не взмозі розірватися між онлайн навчанням, роботою та домашніми справами”. Це призводить до безконтрольності навчання дітей та виконання ними шкільних завдань. Крім цього, батькам важко пояснити своїм дітям матеріали шкільної програми. Особливо це важко зробити учням, які навчаються в старших класах.

Присутні на зібранні батьки не можуть зрозуміти, чому в місті працюють бари, піцерії, магазини та ринки, коли сам регіон знаходиться в «червоній зоні».

У відповідь на це міський голова зазначив, що в «червоній зоні» згідно з  Постановою Кабінету міністрів можуть працювати тільки ті заклади, де 100% вакцинований персонал. Також він пояснив, що продовження дистанційного навчання в школах дасть можливість пережити місту прогнозований пік COVID-хвороби без серйозних наслідків та втрат. Крім цього, міський голова запропонував присутнім проїхатися з ним до COVID-госпіталю та переконатися на власні очі, що хвороба не є фейком і несе в собі страшну загрозу для місцевого населення.

Нагадаємо, що у Первомайську на позачерговому засіданні комісій ТЕБ та НС, що відбулося 15 листопада, було вирішено продовжити дистанційне навчання у школах громади до 1 грудня 2021 року.  

За словами представників міської адміністрації, рішення обґрунтоване тим, що відправлення дітей на дистанційне навчання дало результати:  зменшилася кількість випадків захворювання COVID-19 серед малечі з 17% до 7% від загальної кількості.

Соломія Бояр

 

Інформує наш сайт Рervomaisk.info
Завітайте на свіжі новини сторінка Pervomaisk.info
А побалакати? Просимо до нас в групу в групу Рervomaisk.Іnfo

2,965 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.