У Первомайську прийняли рішення про продовження дистанційного навчання

Повідомляємо, що відповідно до позачергового засідання комісії ТЕБ та НС Виконавчого комітету Первомайської міської ради в Первомайській громаді продовжуються обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення очного освітнього процесу у закладах загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності та проведення навчання із застосуванням дистанційної форми навчання.

Попри те, що епідемічна ситуація з захворюваністю COVID-19 є контрольованою, лікарі наголошують на тому? що ковідний госпіталь на базі ЦРЛ наразі є заповнений на 100%.

В міській раді зазначають, що відправлення дітей на дистанційне навчання дало результати, зменшення випадків захворювання дітей з 17% до 7% від загальної кількості. Але не слід забувати, що хвороба поширюється через нехтування протиепідемічними вимогами, ганебні випадки приховування хвороби, не внесення осіб до статусу   контактних і безпідставну відмову від вакцинації.

Увагу громади акцентують на тому, що усі рішення ТЕБ та НС приймаються виключно з опорою  на закони епідеміології та думку провідних лікарів-епідеміологів, а також інфекціоністів. Тому закликаємо деяких безвідповідальних осіб не спекулювати на питаннях здоров’я та життя наших громадян.

Відповідно до правил адаптивного карантину, в «червоній» зоні заборонена робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, ТРЦ, ринків; дозволена робота продуктових магазинів, аптек, АЗС, пошти та банків. Разом з тим, за умови стовідсоткової вакцинації співробітників та відвідувачів бізнес має право працювати.

Джерело: Виконавчий комітет Первомайської міської ради
Інформує наш сайт Рervomaisk.info
Завітайте на свіжі новини сторінка Pervomaisk.info
А побалакати? Просимо до нас в групу в групу Рervomaisk.Іnfo

2,761 total views, 3 views today

1 comment

  1. Pingback: У Первомайську батьки протестують проти дистанційного навчання в школах громади | PERVOMAISK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.