Як створювався Музей Вінграновського в Первомайську

Команда київської Студії дизайна Райдуга згадує процес творення бібліотеки-музею Миколи Вінграновского в місті Первомайську

“Незабаром зможемо запросити вас на відкриття  музею Миколи Вінграновського, виконаного у футуристичному ключі. В проєкті – це АртХаб Вінгарновський, у складі  якого –  бібліотека,  музей  українського письменника-шістдесятника, кінорежисера, уродженця міста Первомайська, Миколаївської області.”

“А поки що йде щоденна робота: художник  Анатолій Гайдамака створює, Юра Фомін малює 3D, ми всією рекламною компанією «Райдуга» думаємо над тим, як усе це зробити, долаємо кілометри, щоб побачити поки що звичайне приміщення, яке через деякий час оживе і стане казковим.”

 

Думаємо, обговорюємо, відкидаємо варіанти, трохи сваримося, знову думаємо про те, як усе, що є на папері, втілити у життя.

 

Первомайськ – відкриваємо для себе багато нового

“А якщо дивитися на світлини, то гарно проводимо час: п’ємо каву, купуємо книги на заправках та фотографуємось у ріпаку. І відкриваємо для себе багато нового – небо, неймовірно свіже повітря, скелі, воду. Загалом, у Миколаївській області є багато мальовничих місць, де можна перевести дух після обговорення організаційних моментів та, повними сил, вирушити в дорогу, щоб створювати казку.

Ми закінчуємо оформлення музею-бібліотеки Миколи Вінграновського, де будуть представлені унікальні фото та відеоматеріали, авторські тексти.   Робота кипить!”

Поглянь і глянь: з-за весен зими стали.
Настав той день, я думав — промине.
Осінніми імлистими устами
Не бий, не ріж, не дорізай мене.

Дивись: моря. Дивись: мій погляд — поле.
В легкій руці легке перо ячить.
І степ за полем, щастя попід болем,
Попід тихеньким болем, що мовчить.

Не йди, а глянь. Дивись, пошерхотіли
З осінньої нетихої плавби
Очерети. Очерети вчамріли.
Люби мене. Нікого не люби.

Микола Вінграновський 1982

джерело: рекламна компанія Радуга

Інформує наш сайт Рervomaisk.info
Завітайте на свіжі новини сторінка Pervomaisk.info
А побалакати? Просимо до нас в групу в групу Рervomaisk.Іnfo

3,329 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code