Первомайці взяли участь в інклюзивному проєкті «NaSHi»

11 листопада у Миколаєві відбулася презентація робіт учасників інклюзивного проєкту «NaSHi». Учасники проєкту влаштували показ мод, дизайнерами якого виступили люди з інвалідністю. 

Серед робіт, що були представлені на подіумі були роботи первомайських майстрів. Так, 31-річна мешканка Первомайська Алла Гінкул протягом трьох місяців в онлайн режимі проходила курси, консультації та підготовку до цієї події. 

Як зазначає сама Алла, вона намагалась у своїх роботах поєднати класичні офісні костюми з жіночністю. Представити жінку як особистість, що займається творчістю, рухається, розвивається, любить подорожувати. 

Так як робіт було дуже багато, показ мод було розділено на декілька етапів. Першим показали саме вбрання для офісу, після чого перейшли до стилю кежуал.

У проєкті «NaSHi» беруть участь не лише жінки. Серед учасників є і чоловіки. От наприклад Олег Карпенко мешканець Первомайська, заступник голови Первомайського міського товариства людей з інвалідністю. Чоловік вирішив взяти участь у проєкті саме через свої особливості.

За словами Олега, він представив на показі мод одяг для тих, хто своє життя проводить у візку. Чоловік зауважив, що речі, які випускає промисловість для нього, як для людини з інвалідністю не завжди зручні та комфортні. Саме тому він і вирішив приєднатися до проєкту, пройти відповідні курси і втілювати свої ідеї в життя.

Координатор проєкту «NaSHi» Світлана Калініна повідомила, що за мету організатори показу мод беруть можливість відкриття в майбутньому мережу магазинів, де будуть реалізовуватись дизайнерські ідеї людей з інвалідністю. Тим самим вони показують що такі люди є повноцінними учасниками суспільних процесів.

Зазначимо, що більшість із учасників проєкту вже мають можливість реалізовувати свою продукцію. Так вони відкривають свої сторінки в соціальних мережах і в онлайн режимі набувають свою клієнтську базу.

Автор: Соломія Бояр

Фото взяті з інтернету

 

3,798 total views, 4 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.