Первомайці будуть сплачувати за обіди учнів 1-4 класів

На засіданні виконавчого комітету Первомайської міської ради було ухвалене рішення про встановлення розміру батьківської плати за харчування учнів 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти  у 2021 році. 

З 18 жовтня 2021 року батьки сплачуватимуть 40% від вартості харчування на один день (за кожне відвідування) в сумі 7 грн. 60 коп. Тобто на одну дитину у тиждень батьки витрачатимуть у середньому 38 гривень.

Під час засідання перед присутніми свиступила керівник міського управління освіти Галина Остапенко. Вона наголосила, що закон не вимагає годувати всіх учнів молодшої школи, а передбачає обов’язок забезпечити харчуванням лише пільгові категорії населення. Наразі їх 1100 осіб і ця кількість збільшується, адже майже кожного дня люди звертаються до управління соціального захисту по документи та довідки щодо права на отримання пільг.
Під час обговорення цього питання членами виконкому було озвучено те, що харчування усіх дітей молодших класів – це є нецільове використання коштів міського бюджету. Адже дуже багато продуктів просто не використовують через небажання дітей харчуватися, а це величезні втрати по фінансам.

У підсумку члени виконкому прийняли рішення про те, що  первомайський місцевий бюджет оплачуватиме 60% вартості харчування, а батьки 40%.  Пільгові категорії така схема не стосується, вони продовжуватимуть харчуватися за рахунок бюджету громади.

 

1,421 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.