Первомайська прокуратура: раніше судима жвнка знімала гроші з рахунків клієнтів «ПриватБанку»

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури слідчим повідомлено про підозру раніше не судимій 22-річній місцевій мешканці смт. Арбузинка за фактом несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до блокування та витоку інформації, а також заволодінні чужим майном шляхом обману (ч. ч. 1, 2 ст. 361 та ч. ч. 1, 2 ст. 190 КК України).

Як повідомив керівник Первомайської окружної прокуратури Костянтин Щербак, з 05 по 09 червня 2021 року місцева мешканка смт. Арбузинка, з метою заволодіння грошовими коштами шляхом обману, з використанням кредитної (банківської) картки 34-річного місцевого мешканця, здійснила несанкціоноване втручання в роботу банкомату AT КБ «ПриватБанк», в результаті своїх незаконних дій, отримала доступ до даного банківського карткового рахунку.
Продовжуючи злочинну діяльність, у період часу з 05 по 09 червня, підозрювана, шляхом обману та несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем заволоділа грошовими коштами потерпілого на загальну суму понад 10 тис. грн.
На даний час задокументовано 16 епізодів її злочинної діяльності.
Досудове розслідування триває.

3,034 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code