Як у Первомайську виховують дітей в прийомних сім’ях? (ФОТО)

Працівники управління у справах дітей Первомайської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб, з метою перевірки стану утримання неповнолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування відбувся виїзд в прийомну сім’ю Ямпольської О.В. та Діденкула А.В., яка була створена у 2015 році.

В прийомні сім’ї створені задовільні умови проживання для кожної дитини. Діти мають окрему обладнану кімнату, окремі спальні місця, робочі місця, місця для відпочинку, постільну білизну. Діти забезпечені новим, сучасним сезонним одягом та взуттям, шкільним приладдям, телефонами, кишеньковими грошима. Прийомні батьки відповідально ставляться до стану здоров’я прийомних дітей. Діти щорічно проходять повне медичне обстеження.
Неповнолітня Олена закінчила Первомайський професійний промисловий ліцей та офіційно влаштувалася на роботу на швейну фабрику. Неповнолітня Анастасія навчається у 8 класі, займається в художній та музичній школі по класу фортепіано, має гарні результати.
Прийомна сім’я готується до влаштування ще однієї дитини, позбавленої батьківського піклування до них у родину. Для хлопчика вже облаштована окрема кімната, в якій зроблений сучасний ремонт, придбаний письмовий стіл для виконання уроків, окреме спальне місце, кімната оснащена аудіо та відео технікою.

2,902 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code