У Первомайську затримали крадіїв майна з автівок та приміщень

Під процесуальним керівництвом Первомайської окружної прокуратури, 21-річному, раніше судимому мешканцю міста Первомайська повідомлено про підозру у вчиненні крадіжок майна з приміщень, автівок та угоні.

Так, до поліції звернулись мешканці Первомайська щодо вчинення у них крадіжок майна з приміщень, автівок, а також угону 2 автомобілів.
За результатами проведених першочергових слідчих дій, було встановлено причетність до вказаних злочинів двох місцевих мешканців міста Первомайська, 21-го та 35-ти років, щодо яких раніше вживались заходи кримінально-правового характеру.
Так, злочинці напередодні вчинення злочинів, вживали спиртні напої, в ході чого вирішили викрасти автомобіль щоб покататись. Об’єктами злочинних дій стали два легковика. У подальшому, зловмисники, пошкодили замки ще у чотирьох автомобілях, однак не змігши їх завести, викрали все цінне майно, що у них знаходилось.
Не обмежившись вищезазначеним, зловмисники здійснили проникнення до господарських будівель громадян, звідки також здійснили крадіжки майна.
На даний час молодшого зі злодіїв повідомлено про підозру ч. 1, 2 ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом» та ч. 3 ст.185 КК України «Крадіжка, поєднана з проникненням» та взято під варту.
Щодо іншого спільника вирішується питання щодо вжиття примусових заходів медичного характеру у зв’язку із можливою неосудністю останнього.

1,448 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code