На Миколаївщину прийде осіння погода

На території Миколаївської області з 13 по 19 вересня синоптики прогнозують мінливу хмарність та поступове зниження денної температури до 17-ти градусів. 18-го та 19-го вересня ймовірні дощі із грозами.

Такі дані наводить Український гідрометеоцентр.

Так, 13-го та 14-го вересня на території області зберігатиметься тепла погода з денною температурою від 24-х до 28-ми градусів із позначкою плюс, вночі ― від 12-ти до 15-ти градусів вище нуля. Вітер змінних напрямків, п’ять-десять метрів за секунду. Вдень 14 вересня ймовірні короткочасні дощі.

З 15-го до 17-го вересня, за прогнозами синоптиків, повітря вдень прогріватиметься до 25-ти градусів вище нуля, вночі ― до 14-ти градусів. Вітер змінних напрямків, п’ять-десять метрів за секунду.

18-го вересня на Миколаївщині ймовірні грози. Вдень стовпчик термометра показуватиме до 22-х градусів із позначкою плюс, вночі ― до 12-ти градусів. Очікується південний шквалистий вітер, від семи до п’ятнадцяти метрів за секунду.

19-го вересня на території області очікуються дощі, ймовірні грози. Температура повітря вдень до 17 градусів вище нуля, вночі ― до десяти градусів. Вітер південно-західний, від шести до дванадцяти метрів за секунду.

Протягом всього тижня ультрафіолетовий індекс не підійматиметься вище п’яти балів, що відповідає помірному рівню.

За пронозами синоптиків, атмосферний тиск коливатиметься протягом тижня: зростатиме до 16-го вересня ― з 755-ти до 763-х міліметрів ртутного стовпчика, спадатиме до 752-х міліметрів ртутного стовпчика у суботу, 18-го вересня.

1,787 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.