Бездоглядність дітей – одна з найгостріших проблем у Первомайську

З метою запобігання бездоглядності та безпритульності серед дітей, виявлення малолітніх та неповнолітніх, які опинились у складних життєвих обставинах, недопущення вживання ними алкогольних напоїв, тютюнових виробів, інспекторами ювенальної превенції, постійно проводяться рейди «Діти вулиці».

09 вересня 2021 року інспектори ювенальної превенції Первомайського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області перевірили житлово-побутові умови проживання сімей, діти в яких опинилися у складних життєвих обставинах, провели профілактичну роботу з дітьми, які проводять дозвілля поза межами дому, щодо їх поведінки, тютюнопаління та вживання алкогольних напоїв.
Під час візиту з батьками малолітніх дітей проведено бесіди, щодо відповідального батьківства, не вживання спиртних напоїв, створення належних умов проживання та забезпечення дітей всіма необхідними засобами для повноцінного розвитку.
Законного представника, неповнолітні діти якого проживають в антисанітарних умовах, не мають місця для заняття уроками та проведення дозвілля, проживають в будинку де навіть не має світла, притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП.

9,116 total views, 3 views today

1 comment

 1. Васялина Петренко

  Ну притягнули якусь маму (*чогось частіш саме маму, а не тата до адмінвідповідальності за ст. 184 КУАПу), ну сплатила вона штраф і немаленький, якщо з огляду на наші пересічні доходи.
  Ну прийшов тато з роботи (шабашки якоїсь, бо роботи стабільної нема) та й відгепав свого нащадка – за неправильну поведінку чи навіть і правопорушення. До речі це може бути і ст. 125 КК України для батька.
  А той синокЮ, чи дочка взяв/ла чкурнув/ла з дому взагалі від такої профілактики ювеналів та виховного елементу з боку батька.
  Та й шо далі ?
  Розшук малолітнього, привід додому, знову мамі штраф, знову тато з заробітків – з очкуром.
  От і все виховання, і вся ювеналія (для звіту про здійснені загальноміські заходи).
  І в підсумку: в школах цигарки шмалять і хлопаки, і дівчатка ледь не з 1 класу, і не факт, що просто цигарки, бо шмалять і “травичку”, а матюкаються ці золоті фонди так, що такі не завжди від тертого хулігана почуєш.
  А що робити ?
  Виховувати потрібно з дня народження, дитячих дошкільних закладів, шкіл і всім суспільством за принципом “не залишайте без уваги”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

.