Що виявили інспектори під час рейду “Діти вулиці” на Первомайщині?

07 вересня працівниками управління у справах дітей Первомайської міської ради спільно з інспектором ювенальної превенції та фахівцем із соціальної роботи був проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в с.Кам’яна Балка , с.Кінецьпіль.

Комісійно відвідано 3 сім’ї, в яких виховується 7 дітей, що опинились в складних життєвих обставинах. В 2 сім’ях умови утримання дітей визнані задовільними. В одній із багатодітних сімей житло непридатне для проживання, відключене від електропостачання за борги. Матір дітей, яка має статус одинокої матері, щомісячно отримує соціальну допомогу на дітей від держави. Її надано термін для погашення боргу та приведення житла в нормальний стан.
Управлінням у справах дітей Первомайської міської ради надіслано повідомлення центру соціальних служб про необхідність соціального супроводу даної родини.
З батьками дітей проведена профілактична робота, їх також письмово попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності по 184 КУпАП за неналежне виконання батьківських обов’язків.

1,641 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code