Апеляція в справі «Полянки». Юристи позивачів проти присутності журналістів (Первомайск Инфо)

00010.MTS_snapshot_00.10_[2015.07.29_11.12.08]28 липня розглядалася апеляційна скарга КСП «Полянка» на постанову окружного адміністративного суду м. Києва. Як вже повідомлялося раніше, суд першої інстанції задовольнив позов двох жителів Полянки щодо відміни наказу Фонду держмайна про створення КСП. Пайщики «Полянки» переконані, що готується рейдерське захоплення підприємства. А позивачі – «маріонетки» в руках земельних аферистів.
Позивачі, як і раніше, на засідання суду не прибули Їх інтереси представляли юристи. Зате приїхало більше десяти пайщиків КСП «Полянка», які є третьою сторогою в справі.00012.MTS_snapshot_00.01_[2015.07.29_11.13.17]Засідання розпочалося з розгляду клопотань. Одне з них – дозвіл на відеозйомку процесу. Представники позивачів виступили категорично проти участі журналістів. Аргументували це тим, що присутність ЗМІ в залі це «спосіб тиску на суд». І «не відповідає вимогам чинного законодавства».
Чому представники позивачів проти відкритості і гласності – не зрозуміло. Журналісти не втручаються в процес і не впливають на рішення суду. 
Порадившись на місці, судді дали дозвіл на присутність журналістів. Зазначивши, не знімати представників позивачів. 
В цей же час з’ясувалось, до суду не дійшло клопотання від представників Фонду держмайна. В зв’язку з цим було оголошено перерву. Наступне засідання відбудеться 4 серпня об 11 годині. 
Тут історія про створення КСП «Полянка». За словами пайщиків, невідомі особи, руками «маріонеток» через суд хочуть «розвалити» КСП з подальшою приватизацією під себе. Pervomaisk.Info продовжує стежити за ходом справи.

Loading…

15,305 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.