Втомлені чекати. У Первомайську водії “склалися” на ремонт дороги (Первомайск Инфо)

За кошти водіїв відремонтувати дорожнє покриття. З такою ініціативою виступили автовласники, які живуть в мікрорайоні Цукрового заводу. Людям набридло вбивати свій транспорт на роздовбаних дорогах. Ініціативна група закликала всіх небайдужих зібрати кошти на ямковий ремонт, розповідає Павло Натальчишин:

– Є в нас ініціативні люди, які зібралися і вирішили, що раніше тут можна було об’їжджати ями, а тепер не можна. Вирішили, що якщо хоча б одну-дві або десять ям зробимо – вже буде добре. 

До початку робіт вдалося зібрати 11 тисяч гривень. Склалися навіть ті водії, які не живуть в цьому мікрорайоні, але хочуть їздити нормальними автошляхами. Скарбничку поповнювали і під час дорожнього ремонту. Автовласники час від часу спинялися, щоб допомогти ініціаторам:

– Хто ж кроме нас? Если мы сами не поможем, мы же видим, что государство не старается нам помогать. Значит, мы сами должны себе помочь. С миру по нитке – голому рубашка, розповідає водій Анатолій Андрійович, житель мікрорайону.

Лататиметься ділянка від залізничного переїзду в напрямку молочно-консервного комбінату. Ремонт покриття провадять за принципом «наскільки вистачить коштів». Автовласники розповідають, з розумінням до ситуації поставилися і виконавці робіт. Керівник ремонтної бригади навіть пообіцяв відремонтувати додатково 100 кв. м. покриття за власний рахунок.


До речі, на акцію найбільше відгукнулися автовласники середніх статків. В менші мірі – водії елітних автівок, зазначають організатори ремонту:

– Дають здебільшого водії, які не їздять на дорогих машинах, на іномарках. І на велосипедах і на мопедах хлопці під’їжджали. До речі, давали більші суми, ніж ті, хто на джипах. Тенденція в тому, що ті, хто дійсно розбиває ці дороги, вони взагалі нічого не дають. Вони просто відвертаються, говорить активіст Ганна Гарда.

Ті, хто дійсно розбиває дороги, встигли відзначитися і під час ремонту. Перевантажений тягач на очах людей залишив помітні сліди на асфальті.

– Це він задньою частиною, що на бочці, швелер 60 тон везе. Це кернеловський масловоз. 5 таких масловозів за день – там ями, а тепер і тут. Оце своєю залізякою він таке робить – показує автовласник Олексій.

Через такі тягачі жодне покриття довго не встоїть. Але вплинути на рух вантажівок людям не під силу, це вже завдання владних структур.

12,860 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.