За несанкціонований ремонт «Первомайський молочноконсервний комбінат» заплатить понад сто тисяч гривень штрафу (Первомайск Инфо)

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Миколаївській області оштрафувало «Первомайський молочноконсервний комбінат» (ПМКК) на 109.600 гривень і зупинило експлуатацію ряду об’єктів підприємства через їх самовільну забудівлю і незаконну експлуатацію.

Про це повідомили в прес-службі управління.

Як наголошується в повідомленні, перевірка на підприємстві проходила на вимогу слідчого. Під час перевірки виявлено, що капітальний ремонт головного корпусу, робочого корпусу, будівлі складу, будівельних робіт з будівництва фреонової станції, будроботи з реконструкції підсобного приміщення існуючої будівлі, реконструкції холодильної камери проведені без проектної документації.

Документи, що дають право виконувати будівельні роботи з капремонту 3-х будівель (будівництва фреонової станції; реконструкції підсобного приміщення, реконструкції холодильної камери), до інспекції не надавалися.

Також реконструйовані приміщення експлуатувалися без введення їх в експлуатацію в установленому законодавством порядку.

Управління ДАБІ в Миколаївській області звернулося до суду, і Миколаївський окружний суд підтвердив законність рішень посадових осіб управління.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, як у Миколаєві ДАБІ оштрафувала «Сандору» на мільйон гривень за незаконне використання двох приміщень.

Loading…

12,778 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.