У Первомайську інспектори ювенальної превенції проводять нічні рейди (ФОТО)

З метою попередження негативних проявів серед дітей, виявлення порушень реалізації алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми та попередження бездоглядності та правопорушень.

18 липня 2021року інспектори ювенальної превенції Первомайського РВП ГУНП в Миколаївській області здійснили перевірку місць масового відпочинку підлітків, були перевірені 8 магазинів та 3 кафе, з метою виявлення фактів незаконного продажу та розпиття спиртних напоїв неповнолітніми.
З власниками та працівниками закладів були проведені роз’яснювальні бесіди, щодо недопущення продажу спиртних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім особам та недопущення перебування неповнолітніх у закладах масового відпочинку без супроводу дорослих у вечірній час та наголошено про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами щодо неповнолітніх.
Мета рейдів – профілактика негативних явищ в дитячому середовищі, перевірка перебування на вулиці в пізній час без супроводу батьків чи осіб, що їх замінюють, а також перевірка стану дотримання власниками та працівниками торгівельно-розважальних закладів населених пунктів чинного законодавства щодо виконання рішення органів місцевого самоврядування в частині режиму і порядку роботи таких закладів.
Шановні батьки, потрібно пам’ятати, що згідно з Законом України «Про охорону дитинства» неповнолітні діти (віком до 16 років) не можуть перебувати без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах у нічний час з 22:00 до 6:00 години. За належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей батьки несуть персональну відповідальність.

3,014 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code