Як працює “Укрпошта“ на період локдауна?

В умовах жорсткого карантину багато установ змінили свій графік роботи. Зокрема, деякі банки працюють на годину менше, ресторани і кафе працюють тільки на винос, а перукарні – за попереднім записом.

Як же будуть працювати відділення “Укрпошти” в період локдауна, і чи можна буде без проблем відправляти і отримувати посилки?

На весь період посиленого карантину в найбільших містах нашої країни усі відділення “Укрпошти” будуть продовжувати працювати за своїм звичайним графіком. Про це заявили в прес-службі компанії.

У період карантину, коли закриті багато магазинів і не ходить громадський транспорт, пошта залишається єдиним каналом доставки потрібних речей. Зараз люди як ніколи потребують послуг поштових операторів, тому ніхто закривати пошту не буде.

При цьому, в карантинних умовах усі відділення “Укрпошти” працюють з дотриманням протиепідеміологічних вимог, щоб звести до мінімуму ймовірність зараження коронавірусом. Всі клієнти повинні заходити в відділення в захисній масці або респіраторі, і дотримуватися соціальної дистанції.

Зайвий раз йти до відділення “Укрпошти” не потрібно. Ті послуги, які можна отримати онлайн, можна отримати не виходячи з дому. Це не стосується отримання і відправки посилок і листів, але, наприклад, оплатити комунальні платежі, інтернет або страховку можна онлайн на сайті поштового оператора.

Більшість відділень “Укрпошти” по Україні працюють в будні дні з 8:00 до 20:00, в суботу – з 10:00 до 17:00.

3,021 total views, 39 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code