У Первомайську обговорення проблемних питань закінчилося словесною перепалкою між головою ОДА та активістами з Врадіївки

Обурені кадровим свавіллям жителі Врадіївки намагалися  шукати допомоги у голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма.

4 березня очільник області приїхав у Первомайськ представити переназначеного голову РДА С.Саковського. Віталій Кім одразу заявив, що має лише 10 хвилин на запитання від присутніх.

Користуючись нагодою, активісти звернулися з проблемою самоуправства керівництва та депутатів Врадіївської селищної ради. Минулого понеділка близько сотні місцевих жителів зібралися, щоб підтримати на посаді начальника відділу освіти Наталію Кушнір. Дещо раніше жінка обіймала посаду районного керівника освіти. Однак з після його ліквідації мала б бути переведена на цю ж посаду в селищі, яка була вакантною. Відповідне розпорядження було підписане керівником району С. Саковським. Однак селищні депутати проігнорували законні підстави і оголосили конкурс. За словами активістів, це зроблено, щоб взяти під тіньовий контроль фінансові потоки. А на посаду призначити лояльну особу.

— На сьогоднішній час це питання дуже хвилює врадіївчан, особливо працівників освіти. Ми звернулися до Вас щодо цього питання із підписами. Я не знаю чи Ви вже отримали це звернення. Але ми хочемо, щоб Ви звернули увагу на це питання в межах своїх повноважень. Приїхали до Врадіївки, допомогли нам розібратися. Щоб все було у цивілізованому руслі. І щоб це питання вирішилося позитивно, — виступила зі зверненням Світлана Бунієвська.

У відповідь Віталій Кім заявив, що знайомий з ситуацією і не бачить в ній “криміналу”. Втім, пообіцяв, що юристи ОДА опрацюють звернення. Присутні врадіївчани ж попросили голову ОДА особисто приїхати в селище і зупинити свавілля представників місцевої влади, чим викликали невдоволення.

Кім:  Я всіх бачу, з усіма спілкуюся і ситуацію я чую на кожних місцях. Пофамільно. По деяким активістам і по деяким ситуаціям. Давайте в законний термін звернення, я відреагую, відпрацюю. Але розповідати мені щось, те що я знаю з іншого боку — не треба.

Активіст: Скільки підписів треба?

Кім: Скільки у вас є.

А: Прослідкуйте, будь-ласка всі звернення від Врадіївщини із підписами і без. І побачити ситуацію. Прочитайте, побачите, що нас хвилювало.

К: Я вам скажу, там купа звернень з вашої сторони. І така ж купа з іншої сторони. Що мені робити?

А: Принесіть  ті дві кучки і будемо розбиратися.

Кім: Куди вам, додому принести? Кажіть адресу, я привезу. 

А: Привезіть у Врадіївку, до громади нашої.

Кім: Що ще зробити? 

А: Не треба йорнічати, Ви себе показуєте не з кращого боку.

Кім: О, я дуже чекав оцієї фрази. Дуже чекав, дякую вам за увагу. Я розумію, як ви себе ведете. Це дуже зрозуміле ставлення до співпраці  з Врадіївкою. Дякую… Дякую за зустріч. З ситуацією у Врадіївці я насамперед хотів розібратися. Але ваша подача мені не подобається. Я все одно розберусь і все буде по справедливості. Я не викину ситуацію ні для Сергія Володимировича, ні для кого. Я розберуся з ситуацією. Але ви ведете себе не корректно.

За словами Наталії Кушнір днем раніше відбувся конкурс на посаду начальника відділу освіти.Його  проведено місцевим депутатами  з грубими порушеннями і єдиним підконтрольним кандидатом. І, вочевидь, зазначає жінка, зустріч з головою ОДА, скоріш за все, залишиться безрезультатною. Тому планує звертатися на ім’я Володимира Зеленського.

 Я не знаю чи нас почули. Було звернення до губернатора від великої кількості освітян, щоб була встановлена справедливість. Сьогодні я не буду робити попередні висновки. Але сьогодні ми побачили, що чомусь Віталій Олександрович нібито проігнорував звернення і виставляє мене в негарному світлі. Наче я говорю про щось, що стосується тільки мене. Це стосується всіх врадіївчан, тому, що в нас йде несправедливість, проводяться незаконні конкурси, немає кваліфікованої комісії, прийнятий протизаконний регламент, забрали повноваження в голови (селища). Прийде час, і я назву хто цим “опікується”. Я не вірю в те, що позитивно вирішиться наше питання, — прокоментувала зустріч з губернатором Наталія Кушнір.

17,954 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code