Жителі Врадіївки виступили проти кадрового свавілля місцевої влади

Близько сотні врадіївчан вимагали у керівництва селищної ради призначити начальником відділу освіти Наталію Кушнір. 

Раніше жінка очолювала освітян району, але з укрупненням районів цю посаду було ліквідовано. Тож Наталію Кушнір, рішенням голови Первомайської РДА, було переведено на вакантну  рівнозначну посаду начальника відділу освіти  Врадіївської селищної ради, відповідно до законодавства.

Але більшість місцевих  депутатів вирішили обійти кадрове розпорядження і влаштувати конкурс

на цю посаду. За словами активістів, ця більшість підконтрольна секретарю ради, скандально відомому екс-голові РДА Віталію Ростову. А обраний головою селища Микола Москаленко лише формально виконує свої функції.

Розпорядження голови району  виконано не було, а, натомість, було призначено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти. Кушнір Н.В. відмовилась від участі в конкурсі, так як мала вказане розпорядження та нещодавно проходила конкурс в Миколаєві перед призначенням на займану посаду.  Ми дуже стурбовані тим, що нашого керівника можуть не призначити на посаду, а призначити  випадкову, але «угодну»  «новій владі» особу, яка подала документи на конкурс із явними порушеннями. Збір заяв та документів завершився 16 січня, а документи кандидат на посаду подала 18 січня. Ми вважаємо, що людина, яка пропрацювала певний час на посаді рядового вчителя та нічим особливим ніколи не відрізнялась в педагогічній сфері, не варта того, щоб зайняти посаду начальника відділу освіти та ще й через дуже сумнівний конкурс, — розповіла педагог і активіст Світлана Бунієвська.

Близько ста жителів Врадіївки відгукнулись на поширений в соцмережах  заклик підтримати Наталію Кушнір. Люди зібрали підписи під зверненням до голови селищної ради та керівника Миколаївської ОДА Віталія Кіма. Присутня під час зібрання Наталія Кушнір подякувала присутнім за небайдужість до долі селища

Разом з тим, присутні висловили обурення діями керівництва селищної ради. Зокрема, за словами місцевого депутата Валерія Солтаноського, в протиправний спосіб було прийнято рішення про виділення доплат і надбавок усім трьом заступникам селищного голови. Чиновники ще не встигли проявити себе на посаді, а вже хочуть премій за свою роботу.

Присутній на акції протесту голова селищної ради зазначив, що особисто підтримує кандидатуру Наталії Кушнір на посаді начальника відділу освіти. І виступав проти кадрових рішень, підтриманих депутатами. Однак не вправі їх скасувати. Тому сподівається, що на найближчій сесії більшість ради прислухається до думки людей і депутати внесуть необхідні зміни в регламент.

8,611 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code