Чаусянський сільський голова звернувся до керівництва району та області з проханням врятувати понтонний міст

У зв’язку з гострим питанням збереження понтонного мосту, Чаусянський сільський голова Аркадій Корнацький написав звернення до голови Первомайської райради Алєсі Порхун та очільника ОДА Віталія Кіма. 

«Понад 50 років тому на річці Південний Буг між селами Чаусово-1 і Чаусово-2 Первомайського району встановлено понтонний міст. Двадцять років поспіль він ремонтується і утримується місцевим агропідприємством ТОВ «Агрофірма Корнацьких», і тому ще якось тримається купи.

Але є питання, які Агрофірма не має права вирішувати.

Наприклад, демонтаж моста перед льодоставом або льодоходом.

Наразі, внаслідок погодних умов, річка замерзла, снігопади і раптове потепління у найближчі дні можуть призвести до значного паводку. Якщо міст належним чином не підготувати до сплаву під правий берег річки, його буде розірвано і затоплено. Мешканці правобережних сіл Миколаївщини будуть відрізані від лівого берега, що призведе до різкого зростання життєвих проблем людей і соціальної напруженості.

Пропоную Вам вжити негайних заходів для упередження цих негативних подій, для чого негайно, поточної доби, організувати виконання робіт з підготовки моста до сплаву.»

18,897 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code