Тест на державну зраду Зеленського

Стає зрозуміло, для чого йому потрібен Аваков

Політичний Кагарлик – так мають називатися “перші вибори 25 жовтня” та відповідна “реформа територіального устрою”. Жорстоке ґвалтування Конституції та українського народу, перш за все селянства, повалення конституційного ладу, донищення української демократії та державності здійснюється “політичною елітою” на очах і за схвалення всього підлого світу та президента Володимира Зеленського.

Стає зрозуміло, для чого йому потрібен Аваков. На каральні жандармські функції проти народу не кожен здатен, серед “слуг” такого не знайшлося, тому на випадок білоруського сценарію тримають Авакова і Ко.

Направляю Зеленському звернення щодо репресій, які розпочала поліція за прямими вказівками з МВС проти мешканців села Соснівка Конотопського району Сумської області та села Чаусово-2 Первомайського району Миколаївської області, які у повній відповідності до Конституції України, але всупереч злочинцям-“реформаторам” провели чергові вибори сільрад.

11,128 total views, 3 views today

1 comment

  1. Цоп-цабе

    Аркадій О, віддай людям належні їм, за скуплену на тата, маму землі (сертифікати), гроші – з розрахунку, більше-менш реальної на той її вартості 4500 дол. за 1 га. богаря та 8000 – поливної.
    І все буде хок’ кей.
    А тоді хоч і віділяйтесь від визначеної вами неправильною української влади.
    Так буде і справедливо, і логічно, і більш менш по-людськи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code