В селі Чаусово-2 на Миколаївщині за потужної юридичної підтримки ВО «Порятунок села» відбуваються законні, конституційні чергові вибори до сільської ради

Другі такі вибори почалися о 8 год. у селі Соснівка Конотопського району Сумської області, але, за повідомленням Соснівської сільської голови Ганни Василівни Оникієнко, поліція намагається незаконно, без рішення суду перешкодити виборчому процесу.

     Тож не виключено, що Чаусянські чергові вибори будуть єдиними конституційними виборами в Україні.

Станом на 11 год. більше третини із 370 виборців села Чаусово-2 вже здійснили волевиявлення на законній виборчій дільниці. На неконституційну виборчу дільницю ніхто не йде – за винятком родини нинішнього сільського голови, який вислужується задля отримання посади старости села внаслідок ліквідації сільради.

Мешканці Чаусово-2 на зборах членів громади 29 серпня прийняли рішення зберегти сільську раду, і разом з нею село. Від антиконституційного «об’єднання в ОТГ» чаусяни категорично відмовилися і тепер обирають собі депутатів та сільського голову.

Чергові місцеві вибори у Чаусово -2 повністю відповідають нормам Конституції та Постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році», всі інші,так звані перші вибори,призначені Центральною виборчою комісією, є явно незаконними і ведуть до повалення конституційного ладу України, зазначив голова ГО “Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян “Порятунок села” і разом з тим кандидат на посаду Чаусянського сільського голови Аркадій Корнацький.

8,213 total views, 23 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code