Вершники ТОВ «Агрофірма Корнацьких» успішно завершили сезон кінно-спортивних змагань

8-11 та 15-19 жовтня відбулися відкриті регіональні змагання з подолання перешкод “Equides CUP PEL Фінал ” та «Magnat road of Champions FINAL” у с. Лісники.

Приймав спортсменів кінний клуб “Equides club” Київської області.

PEL — це професійна кінна ліга України. Фінал змагань- це останній етап Pel у цьому році. У змаганнях брали участь вершники з усієї країни. Загалом на маршрутах у фінальних змаганнях брали участь більш ніж 200 пар.

Magnat road of Champions — це назва етапів з конкуру які проводяться на території Київської та Днепропетровської областей.
Штєйнбєрг та Рудольф PKZ брали участь у номінації team PEL у команді «Невловимі месники».

Team PEL — це об‘єднання спортсменів з різних регіонів і клубів країни у команди, де вони змагаються за першість у рейтингах PEL. У фіналі Pel teams за підсумками року, стали другими у загальному рейтингу. Та 4-ми у фінальному етапі.

У загальному рейтингу PEL owners спортсменка Кароліна Штейнберг посідає 12-те місце з 46 спортсменів за кількістю набраних балів 19-20 рр.
Вощакін А. у парі з Рудольфом PKZ PEL SMALL за підсумком змагань 19-20 рр посіли 28 місце у загальному рейтингу з 159 вершників.

На фінальних змаганнях етапу Magnat road of Champions в останній день Кароліна та Рудольф посіли 2-ге місце серед 23 пар.

Загалом сезон 2020 закінчився чималим комплектом нагород. Усього спортсменам вдалося зібрати 15 призових місць за 5 виїздних змагань.

4,461 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code