Начальник Миколаївського обласного Держгеокадастру відсторонений від посади

Наказом Держгеокадастру України №9дс-то від 1 вересня 2020 року відсторонено від посади начальника Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Олега Колесніка.

За наявною інформацією, дисциплінарна справа та відсторонення О. Колесніка від посади відбулися за зверненнями  київського адвоката Сергія Рохманова.

А підставами стало блокування Олегом Колесніком будь-якої інформації та документів щодо підроблених чиновниками обласного Держгеокадастру актів перевірок, якими нібито встановлені порушення ТОВ «Агрофірма Корнацьких». Жодних порушень з боку агрофірми не було й нема, акти сфабриковані чиновниками в інтересах ТОВ «Партнер-Агро», що з 2012 року займається захопленням врожаїв та землі.  

Адвокатом виявлено, що у 2017-2019 роках працівники Миколаївського Держгеокадастру виготовляли на замовлення рейдерів акти перевірок, якими без жодних доказів «визначали винних» за «самовільне зайняття» земельних ділянок та нараховували астрономічні суми неіснуючих збитків. 

В подальшому рейдери використали підроблені документи в суді та правоохоронних органах, щоби ініціювати ряд кримінальних проваджень, незаконно переслідувати чесні аграрні підприємства  та стягувати з них мільйонні суми неіснуючіих збитків.

Із використанням цих підробних документів бандити-рейдери планували стягнути через Господарський суд Миколаївської області з ТОВ «Агрофірма Корнацьких» понад 7 мільйонів гривень. 

Учасники рейдерського угрупування Юрій Марченко та Оксана Валешинська не приховують, що вони самі та їхні спільники, зокрема колишній прокурор Миколаївщини М. Стоянов, мають надійні багаторічні  корупційні звязки в Господарському суді Миколаївської області та купляли й надалі можуть купити будь-яке судове рішення.

 Як відомо, в першій декаді вересня рейдери з ТОВ «Партнер-агро» за активної підтримки та співучасті начальника обласної поліції Сергія Шайхета та керівника Первомайської районної поліції Андрія Третяка, а також місцевих прокурорів намагалися не тільки захопити чужий врожай та землю біля села Чаусове Друге Первомайського району, але й повністю блокувати роботу двох місцевих сільськогосподарських підприємств – ПП «Перемога Народу» та ТОВ «Агрофірма Корнацьких».

«Куплені» рейдерами поліцейські, із залученням загонів спецпризначення, кілька днів блокували в’їзди на поля, перекривали дороги, проводили незаконні обшуки та вилучали комбайни і зерновози, спробували через суд арештувати усю техніку аграрних підприємств. Але суд, у зв’язку з відсутністю будь-яких підстав для арешту майна, відмовив поліціантам та прокурорам.

Плани поліцейського-рейдерської банди були поламані також  появою 8 вересня на місці подій працівників Державного бюро розслідувань, які напередодні відкрили кримінальне провадження за зверненням ПП «Перемога Народу». Слідчі ДБР стали свідками свавілля поліцейських на чолі з начальником Первомайського відділу поліції Андрієм Третяком та заступником обласного очільника поліції Максимом Ахрамєєвим, які особисто, без жодних підстав та пояснень, блокували рух комбайнів та вантажних машин на поля, робили все, щоби законні власники не змогли зібрати врожай.

Тепер поліцейським доведеться давати покази слідчим ДБР та нести відповідальність за злочини. 

В. Кривошапко

7,361 total views, 7 views today

1 comment

 1. АгроВасиль

  Заодне, цим ображеним та найманцям від ЗМІ, доцільним та справедливим було б виявити ознаки турботи про захист селян -землепайовиків, яких таким же, навіть більш спрощеним чином новітні пани латифундісти обшаламонили на скуповуваннях земельних паїв за безцінь.
  У тому числі і “героєм” данних описувань, що є у статті.
  І до речі не без участі його адвокатів чи юристів, що виявляються такі от сумнівного об’єктивні та справедливі. І до речі не без покірного (може й заінтеречсованого) сприяння тодішнього районного адміністративного та земельно-управляючого начальства.
  Чим тоді такі дії сьогодняшніх ображених панів відрізнялись від такого ж, що вище описується, рейдерства, коли забите, безгрошів’ям, неорганізоване, неграмотне затуркане селянство повірило агроМесііям, що вони щедрі, і спасуть їх від загибелі.
  А нічим, навіть більш нахабним, безсовісним.
  І спасли селянство ці пани ????
  Спитайте селян, які продали землю за безцінь та залишились й без роботи, бо пан на роботу всіх не взяв а гроші “земельні” швидко закінчились – вони щасливі ????
  А також спитайте їхніх нащадків, яким дісталась спадщина – згадуванна, що у тата, мами, діда, баби земля колись ще на так давно була.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code