Подвиги супермента Шайхета на Миколаївщині

Панове, як відомо, Миколаївщина у роки Незалежності уславилася не тільки традиційним криміналітетом, але й бандитами у погонах та злодіями при посадах у органах влади. 

Вже давно є славною традицією, що їх лави регулярно поповнюються досвідченими й успішними одеськими кадрами. Наколядувавши бабла у коморах багатої й щедрої Одеси-мами та зробивши відповідні «благодійні внески» до скарбниць київських розпорядників посадами, «одеські варяги» отримують ярлики на пограбування Миколаївщини і приступають до княжіння.

І що відверто радує — омолодження цих високодостойних кадрів. Не просто нові, а все більше молоді обличчя.

Останній приклад — новий начальник Головного управління Нацполіції в Миколаївській області С. Шайхет. Всього  лиш якихось тридцять років з хвостиком — а вже як піднявся. Мало того що вже полковник поліції — вже повністю скінчений бандит у погонах, «безпредєльщик».

Маючи у Києві високі «криші» в МВС,  Нацполіції та у Верховній Раді, плює на все і на всіх, а об закон просто ноги витирає. Сам кримінальні провадження відкриває, сам процесуальне керівництво веде, сам судить і сам карає — от який супермент нині є у нас на Миколаїщині головним поліцаєм !

Однією із запорук таких великих життєвих успіхів є правильний підбір друзів і партнерів. Якщо хто думає, що Шайхет попав на хлібне місце у Миколаїв випадково, той глибоко помиляється. Великі люди з числа генерал-ментів делегували його до нас із особливо відповідальним завданням — допомагати у здійсненні грабежів і розбоїв та в отриманні від цих злочинів належних доходів.

Він сходу ж «включився» , негайно доєднавшись до злочинів організованого злочинного угрупування Круглова/Стоянова/Мультика/Марченків/Валешинської, які вже вісім років намагаються захоплювати врожаї й землю Корнацьких у Первомайському районі.

Але не на тих напав. І тепер ми будемо його «виключати». Разом з бандою Марченків та усією іншою подібною поганню.

Будуть відповідати.

Але це просто до слова. А головне, що я хотів сказати, це наступне. Це повідомлення кредиторам Марченків: не беріть у них у погашення боргів так звані «їхні» бізнеси — всі вони у них «палені».

Тобто «набуті» незаконно, у злочинний спосіб. Добросовісними набувачами не станете, попереджаю.

Також хочу надати добру пораду і урочисту обіцянку суддям і прокурорам, які спокушаються на хабарі Марченків/Валешинських: не сподівайтеся, що якось обійдеться. Не пронесе.

То для неграмотних ваші юридичні викрутаси начебто непомітні — але не для мене. Виведу на чисту воду і втоплю.

5,660 total views, 3 views today

1 comment

 1. Ревізкомісія

  В облозі Аркадій Ол., в облозі.
  По вісім разів на тиждень статті в ЗМІ закидує викривальні: відносно чиновників, правообхоронців та сам себе вихвалячих. Обставини вимушують. Орендодавці розбігаються. Разом з землею, взятою “в оренду” на десятки років, а фактично прикупленою А.О. за мізерні грошенята.

  Всі навкруги не правильні. Один “я правильний” ?

  Такого не буває, пане А.Олексійовичу.

  Чи страшна ситуація ? Ні !!!
  Достатньо заплатити селянам реальну ціну за їх земельні – паї, реальні земельні ділянки – і все влаштується.
  Як мінімум – по 5 навіть 7 тис. доларів за… 1 ГЕКТАР.
  Нічого страшного почали працювати ринкові стосунки …. з боку народу, що куняв 30 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code