Битва за врожай: хто замовляє поліцейське свавілля?

Захоплення фермерського господарства та блокування збору врожаю у Чаусянській сільраді Первомайського району Миколаївської області — пряме включення з місця подій.

Два керманича Національної поліції України Третяк А.Л. та заступник нач ГУНП в Миколаївські області Ахрамєєв перешкоджають приватному підприємству проводити польові роботи зі збору вирощеного врожаю. Цінізм даних протиправних дій вражає своєю зухвалістю, адже підстав для зупинки 0,0, "мовлять" -доручення слідчого, чи то начальника ГУНП, самі не розбируться, які працюють над матеріалами кримінального провадження.

Опубліковано Aleksandr Paliy Вівторок, 8 вересня 2020 р.

8,729 total views, 23 views today

1 comment

  1. Те на не Те

    Навіть в умовно правовій, сумнівно євродемократичній державі, мало чи недо розвинененій країні всі питання спірні, у разі їх невирішення у порядку домовленностей, врешті повинні вирішуваьтись у судовому порядку та рішення суду мають виконуватись відповідно до таккож законом визначеного порядку.
    Чого у нас так не вирішується ?
    Мабуть за того, що ми далеко пройшли вперед від усіх європейського державства державства або навпаки відстали до рівня феодалізму чи створили нове – неофеодалізм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code