Відкрите звернення Аркадія Корнацького до начальника поліції Миколаївської області Сергія Шайхета

Шановні друзі, публікую відкрите звернення до начальника поліції Миколаївської області. Прошу максимального поширення. Злочинні методи «діяльності» цього поплічника криміналітету можуть торкнутися кожного жителя Миколаївщини.

Тому — не тримайтеся осторонь.

Начальнику Головного управління Нацполіції України

в Миколаївській області С. Шайхету.

Пане начальнику Головного управління НПУ в Миколаївській області !

 23 серпня 2020 року адвокат моєї 90-річної матері, Корнацької Клавдії Павлівни, направив Вам лист-роз‘яснення щодо тяжких злочинів, які протягом двадцяти років вчиняються органами державної влади України та їх службовими особами з метою протиправного заволодіння належною Корнацьким на праві власності сільгоспземлею, що знаходиться у межах Чаусянської сільради Первомайського району Миколаївської області, та вирощеними на цій землі врожаями.

У тому листі на 10 (десяти) аркушах основного тексту і 350 (трьохсот п‘ятидесяти) аркушах додатків наведено переконливу юридичну аргументацію бездоганної, еталонної законності земельних прав К.П. Корнацької та господарської діяльності ПП «Перемога народу», що обробляє землю, та абсолютно явної незаконності всіх вищезгаданих діянь органів влади, їх службових осіб та спорідненого з ними миколаївського криміналітету, долученого можновладцями до захоплення землі й урожаїв з 2012 року.

З огляду на те, що після отримання вищезгаданого листа Ви розгорнули бурхливу службову діяльність не на забезпечення законності й правопорядку, як мало би бути, а на прямо протилежне — на грубу фальсифікацію кримінального провадження і проведення злочинних слідчих дій з метою сприяння бандитам-рейдерам у спробах захоплення врожаю соняшника, законно вирощеного ПП «Перемога народу» на законно орендованій у К.П. Корнацької землі, та самої землі, Ви не втямили змісту звернення.

Більше того, Ви не зупинили свавілля навіть після того, як у п’ятницю 4 вересня рішеннями слідчого судді Первомайського суду було відмовлено у арешті техніки та врожаю ПП «Перемога народу», чим фактично підтверджено явну незаконність здійснюваних за Вашими вказівками слідчих дій. Вже 6 вересня поліціянти знову незаконно, без рішення суду, грубо порушуючи право приватної власності, проникають на поля К.П. Корнацької і перешкоджавють роботі людей і техніки.

До Вас мабуть не дійшов зміст листа. Таке буває з різних причин. В тому числі, можливо, через немалий обсяг отриманих Вами від адвоката документів.

Тому направлю Вам додаткове, максимально скорочене і спрощене роз‘яснення, яке гарантовано дійде навіть до не обтяжених не тільки юридичними знаннями, але й інтелектом.

До середини 90-х на території нинішньої Чаусянської сільради (тоді вона йменувалася Ленінською) існував колгосп «Шлях Леніна», який у процесі аграрної реформи було реорганізовано у КСП «Шлях Леніна».

Одночасно з аграрною реформою відбувалася земельна реформа, в процесі якої відбулося так зване роздержавлення сільгоспземель і передача їх у колективну власність членів КСП.

Після цього основна частина сільгоспземель колективної власності була розпайована між співвласниками, членами КСП. Кожен член КСП отримав на руки правовстановлюючий приватизаційний документ — Сертифікат на право власності на земельну частку(пай), — і відповідну земельну частку(пай) у землях колективної власності.

Відповідно до чинного і легітимного українського законодавства (також існує чинне, але явно антиконституційне, а тому нелегітимне і не діюче, мертве законодавство), в тому числі указу Президента України від 10 листопада 1994 року N 666, Конституціі України, Цивільного Кодексу України, Земельного Кодексу України власники земельних часток(паїв) набули права вільного розпорядження своєю приватною власністю, а інші учасники земельних правостосунків — права придбання у власність земельних часток(паї), без обмеження по кількості.

У 1998-2000 роках мої батьки, члени КСП «Шлях Леніна», за нотаріально посвідченими і належно зареєстрованими договорами купівлі-продажу викупили у своіх співвласників всі паї з відповідними Сертифікатами і стали їх законними власниками.

У 2008 році мій батько, Корнацький Олексій Вікторович, помер, його частки(паї) були успадковані матір’ю та нележно переоформлені у її власність, і з тих пір вона, Корнацька Клавдія Павлівна, відповідно до 517 договорів купівлі-продажу земельних часток(паїв) з відповідними Сертифікатами та двох їх власних з батьком паїв є законною одноосібною власницею 519 Сертифікатів на право власності на земельну частку (пай) і відповідних земельних часток (паїв).

Підкреслюю: правовстановлюючими документами, відповідно до яких К.П. Корнацька є власницею сільгоспземлі на територіі Чаусянської сільради, є всі приватизаційні акти і документи, відповідно до яких члени КСП «Шлях Леніна», в тому числі мої батьки, ще в середині 90-х набули права власності на сільгоспземлю, яка до реформ належала колгоспу «Шлях Леніна» на праві постійного безстрокового (вічного) користування, в тому числі Сертифікати на право власності на земельну частку(пай), та договори купівлі-продажу земельних часток паїв з відповідними Сертифікатами, укладені моїми батьками у 1998-2000 роках.

Злочинці-рейдери, яким Ви зараз допомагаєте, умисно обманюючи юридично безграмотних людей, посилаються на те, що у 2001 році було скасовано Державний акт від 26 червня 2000 року на право приватної власності моїх батьків на сільгоспземлю для товарного виробництва на території Ленінської сільради. Дійсно, такий Держакт був грубо незаконно, неправосудно визнаний судом недійсним у 2001 році за вказівкою Кучми, але Держакт є не правовстановлюючим, а правопосвідчуючим документом, і його визнання недійсним не мало і не має для земельних прав Корнацьких жодного значення. Поверніться ще раз до попереднього абзацу і уважно перечитайте його — правовстановлюючими документами на право власності К.П.Корнацької на землю є договори купівлі-продажу земельних часток(паїв) з відповідними Сертифікатами на право власності на земельну частку(пай), а також всі приватизаційні рішення і документи 1995-1997 років, з Державним актом на право колективної власності на землю включно. Єдиною законною власницею сільгоспземлі на території Чаусянськоі сільради, без жодних застережень, як була так і є Корнацька Клавдія Павлівна.

Відтак є безспірним, що розпорядження голови Первомайської районної державної адміністрації від 2012 року, якими голова РДА «розпорядився» приватизованими сільгоспземлями, спочатку «віднісши» їх до земель запасу, а потім «надавши у власність для ведення ОСГ» так званим бюджетникам із Первомайська та інших міст, від самого початку є нікчемними і не породжують жодних правових наслідків.

Бо не мають права голови адміністрацій скасовувати право власності на землю — це виключне повноваження суду. А земельні права Корнацьких не тільки не скасовувалися в судовому порядку — вони ніким і ніколи навіть не оскаржувалися до суду!

Тож права власності на землю у 733 «бюджетників» не було і нема. За наявності легітимного, законного права власності на землю у іншої особи «подвійне» право власності у «бюджетників» виникнути не могло — і не виникло!

Державні акти на право власності на землю, виписані на «бюджетників» як на підставних осіб, та відповідні «договори оренди» ТОВ «Партнер-Агро» з цими «бюджетниками» є всього лиш класичним пакетом рейдерських документів.

У зв‘язку з вищенаведеним пропоную Вам негайно припинити особисто Ваші незаконні дії та свавілля Ваших підлеглих по перешкоджанню законній підприємницькій діяльності ПП «Перемога народу», та сприянню бандитам-рейдерам у захопленні врожаю «Перемоги народу» та землі К.П. Корнацької.

А.О.Корнацький

7,118 total views, 3 views today

1 comment

 1. Сюззанна з ВЮЗІ

  В порядку некоороновірусного обкашлювання чергової практично – повчальної сторінки меркантильно-тендінційних юридично-аграрної “десерт акції” :
  Вже не вперше миготять у пресі подібні опуси пана А.О.К. та навіть образливі писательства, адресовані, наприклад, персонально сільської медично – педагогічної інтелегенції.
  У цих інтелегентних людей, яким законом передбачалось виділення землі по 2 га. цей пан (колишній мабуть товаріщ) з глухзливо, з єхидством називав “сільськими трударями, типу “свиноводами”, “вівчарами” тощо, та обгрунтовував, що закони українські незаконні щодо розподілу землі в країні.
  Замахнувся навіть на основний Закон – Конституцію якою закріплено, що земля належить усьому українському народу.
  Про все пише цей пан – товариш: І Кучма – президент був не такий правильний, і доручення його правоохооронцям злочинні надавав, щоб гнобити пана тап його родичів, і самі правоохоронці, і судові органи не зовсім дружать з законством.

  Один лише сам пан правопорядно – кристально чистий.
  Але у житті, особливо у БИЗНІСМЕНІВ, такого не буває, щоб абсолютно все навкруги якоїсь особи творилось неправопорядно, а він лише один був зразком правопорядності.
  Якщо навіть не з точки зору правоохоронства дослідити, навіть не дослідити, а так оглянути всі кроки Корнацього, а з ним попутно і Газдицького та інших, якщо не всіх сьогодняшніх землеволодільців і землевласників, то на значний прОцент виявиться, що не всі подібні сільгосп-дОценти були та й є порядно-правими.
  У тому числі і відносно первісних скуповувань панами забороненої до продажу пайової землі , шляхом скуповування за безцінь у селян-пайовиків чи їх нащадків земельних сертифікатів.
  Також шляхом укладення договорів на 30-50 років зі сплатою орендної плати авансом наперед, з послідуючим відчуженням землі селянської у свою власність за розмір тієї оредної плати, тобто у, як мінімум, 7-10 разів дешевше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code