Жителі Миколаївщини збирають підписи під зверненням до Президента

Жителі Вравдіївщини ініціювали Врадіївський Маніфест. Селянам стали поперек горла безхребетність влади і безчинства впливових “місцевих олігархів”.

Більше року люди щотижня безрезультатно пікетували місцевий відділ поліції намагаючись відстояти свої права. Тепер люди самоорганізовуються і збираються йти на Київ Врадіївською ходою, вимагаючи справедливості і відновлення Порядку і Закону.

 Ми попереджали, під час своїх звернень, якщо не  буде результату то будемо діяти в інший спосіб і акцентувати увагу на бездіяльності правоохоронців в більших масштабах.Тобто, організовувати Врадіївську ходу, щоб до нас приєдналися люди з такими ж проблемами з інших регіонів, – розповіла учасниця ініціативної групи Світлана Бунієвська.

Просто біля відділу поліції люди збирали нові підписи під Маніфестом. Люди впевнені: Врадіївську ходу буде підтримано в усіх куточках України, де можновладці зайняті корупцією, а правоохоронні органи прислужують в цих схемах. Де живуть люди, які хочуть зберегти українське село і яких дістали псевдореформатори.

Моє звернення для того, щоб працювали закони, щоб поліція дотримувалась закону а не служила заінтересованим людям. А не олігархам, які свавільно відбирають у нас землю,-  розповів Микола Бойко.

Микола Мачарський: Після врадіївських подій практично нічого не змінилося. Як раніше так і тепер  її величність корупція править бал у Врадіївському районі. По моїм скаргам скасовано більше 20 постанов про закриття кримінальних проваджень і постанов про відмову у визнання мене потерпілим. І жоден слідчий чи прокурор до дисциплінарної відповідальності не притягнуті.

Правоохоронці просто кришують оцей беспредел тут і все. Я Вважаю що це все йде зверху,– впевнений Валерій Солтановський.

На думку місцевих жителів, головним зачинщиком беззаконня на Врадіївщині  є тутешній князьок Юрій Ханагян. На жодному з рівнів влади, куди зверталися люди, на нього не хочуть знайти управи.Жодними методами бізнесмен не гребує, навіть під час інтерв’ю його працівник слідкував за активістами. А потім ще й  заблокував авто знімальної групи, і стежив, як журналісти покидали селище.

Практично замкнені сам на сам зі своїми проблемами, врадіївчани намагаються подолати тиск реформаторів та бандитів, борючись за свої права.І впевнені, змін на місцях неможливі, їх потрібно проводити з верхів’я влади. Бо українці вже втратили нормальні освіту, медицину  і правоохоронну систему.

 Повноваження селу дати, сільським радам. щоб село збереглося і могло нормально жити. А в нас на даний момент не децентралізація, а централізація. Влада скупчується в одному місці – це недопустимо, бо село розвалиться– зазначив Опанюк Вадим.

Ми чекаємо 10 днів, а потім наша акція переросте в більш масштабну. Ми сподіваємося нас підтримають інші райони і люди, які потерпали від свавілля і беззаконня, яке діється на всіх рівнях влади. Це не тільки правоохоронна система а й державні органи влади. Щоб запрацювали накінець то Закони. І наш  Президент, як Гарант дотримання Конституції, повинен показати приклад, що закон на першому місці, – резюмувала Світлана Бунієвська.

 

18,453 total views, 3 views today

1 comment

 1. Мама міЯ

  Скільки у нас за останніх 5-10 років помінялось начальників мпіліції/поліції ? Десь по 2 особи на 1 рік.
  А прокурорів ? Десь майже стільки.
  Скільки загарбано в сміттєві корзини під різними підставами кримінальних вчинків злочинців проти нормальних людей ?
  Більше в 10–15 разів ніж результативнго розслідувано.
  Скільки справ хабарників виссвітлено у ЗМІ ? Також пропорційно стільки ж.
  Скільки понесли відповіднгогоступеню покараннґя чи взагалі покарання ? Майже нема таких.
  Скільки зарплати освоїли тіж правоохоронці, тих же відомств ???
  Н А Б А ГА Т О БІЛЬШЕ – в разі більше, ніж реально заробити повинні були важкою, а головне ефективною працею.
  Щоб не помилили, шановні земля, – – це майже в кожному прокурорському місцевому та міліцейсько/ поліцейскьому органі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code