З Первомайського реабілітаційного центру знову втекли діти

Близько 21:00 вечора 9 серпня до відділу поліції надійшло повідомлення від працівників Первомайського реабілітаційного центру про те, що годину тому двоє 13-річних хлопчиків самовільно залишили заклад.

Читайте також: У Первомайському центрі СПР у дітей вилучають мобільні телефони та недотримуються норм житлової площі 

На пошуки дітей були негайно орієнтовані усі екіпажі патрульної поліції та задіяні співробітники ювенальної превенції, дільничні офіцери поліції та оперуповноважені Первомайського відділу поліції, зазначили в прес-службі.

Упродовж декількох годин проведених розшукових заходів правоохоронці знайшли підлітків. Діти перебували неподалік покинутого будинку в с. Кінецьпіль, де раніше мешкав один із втікачів зі своїми покійними батьками. Зі слів хлопчиків, до села вони дістались пішки, пройшовши відстань у декілька кілометрів.

Як з’ясувалось, один із підлітків вирішив відвідати колишню домівку, та планував заночувати там, а вранці зустрітись зі своїми приятелями-односельцями. Свого товариша по виховному закладу запросив утекти ним за компанію.

Наразі обох мандрівників співробітники поліції повернули до реабілітаційного центру. Будь-яких протиправних дій відносно дітей вчинено не було.

4,360 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code