На Первомайщині за період профілактики порушень ПДР виявили більше ста випадків ігнорування правил безпеки руху

Як повідомлялось раніше, на території міста та області правоохоронцями було розпочато комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності на дорогах, термін дії якого продовжено до кінця літа.

Метою вказаних заходів є посилення поліцейського контролю за безпекою дорожнього руху, виявлення фактів порушення Правил дорожнього руху всіма його учасниками, а також запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі всієї держави, зазначають в прес-службі поліції.

Так, під час проведення вказаних заходів співробітниками груп реагування патрульної поліції за останні десять діб було виявлено 103 порушень правил дорожнього руху, з яких: 5 – за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, 16 – керування транспортними засобами без відповідних документів, 17 – за порушення ПДР пішоходами, 65 – інші правопорушення, скоєні на вулично-дорожній мережі.

Також за вказаний період було вчинено 2 дорожньо-транспортні пригоди, в яких на щастя ніхто не постраждав.

Відносно правопорушників було складено адміністративні матеріали, які направлено до суду для прийняття законного рішення.

З усіма порушниками ПДР поліцейські провели профілактичні бесіді щодо недопущення вчинення ними в подальшому подібних порушень на дорозі.

Правоохоронці застерігають громадян:

Відповідно до чинного законодавства за порушення правил безпеки дорожнього руху всіма його учасниками, як то пішоходами так і водіями різних транспортних засобів, передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Санкціями яких передбачено покарання від  накладення штрафу до позбавлення волі, а також позбавлення права керувати транспортними засобами на певний строк, відповідно до тяжкості скоєного правопорушення.

Шановні водії та пішоходи! Хоча якість дорожнього покриття на більшості автодорогах бажає кращого стану, дотримуйтесь ПДР, не перевищуйте дозволений швидкісний режим, слідкуйте за технічною справністю своїх транспортних засобів, не відволікайтесь за кермом, майте взаємоповагу один до одного, будьте уважними та обережними, бережіть здоров’я та життя один одного.

8,457 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code