Звернення Аркадія Корнацького до голови Миколаївської ОДА О. Стадніка

  Голові Миколаївської обласної державної адміністрації

                                                            О. Стадніку

                                     Шановний Олександре Васильовичу! 

17 липня (це була п’ятниця) у залі Первомайської районної ради Ви публічно заявили, що у понеділок покличете мене на зустріч для вирішення «земельних проблем», що обговорювалися Вами у тій залі з певними особами.

Понеділок минув, за ним вівторок і середа, запрошення на зустріч нема, і невідомо чи буде. А час має важливе значення, тому пишу Вам це звернення.

Коротко про головне — про «земельні проблеми».

У кінці серпня 2020-го виповнюється  20 років, як їх започаткував президент Кучма. Перебуваючи на Первомайщині та узнавши про купівлю Корнацькими земельних паїв односельчан, він за звичкою творити свавілля дав команду відібрати у Корнацьких землю, а їх самих кинути за грати.

Вся «вертикаль влади» одразу ж дружно кинулася виконувати вказівку. Не вийшло, хоча голови державних адміністрацій разом з прокурорами, міліцією та суддями  дуже хотіли і старалися вислужитися перед диктатором.

Не змогли виконати злочинний наказ Кучми з дуже простої причини — тому що придбання паїв було абсолютно законним.

Тож кучмісти посвавільничали, наскільки вдалося (винесли неправосудне рішення про визнання недійсним ПРАВОПОСВІДЧУЮЧОГО документу — державного акту на право приватної власності Корнацьких на землю), і відстали.

ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧІ документи на право власності на землю — а це рішення про роздержавлення сільгоспземлі на територрії Ленінської (тепер Чаусянської) сільради та її передачу в колективну власність членів КСП «Шлях Леніна», про її розпаювання і видачу сертифікатів на право власності на земельну частку(пай), це 519 (п’ятьсот дев’ятнадцять) сертифікатів на право власності на земельну частку(пай) та 517 (п’ятьсот сімнадцять) нотаріально посвідчених і зареєстрованих договорів купівлі-продажу земельних часток(паїв) не те що не скасували — навіть не оскаржували.

Тож право власності Корнацьких на землю залишилося не порушеним, не ушкодженим.

У 2012 році «наїзд» Кучми на Корнацьких продовжили «регіонали». Вирішивши знищити мене як політичного конкурента і заодно прибрати до своїх загребущих лап бізнес та землю, голова Миколаївської ОДА М. Круглов, генпрокурор В.Пшонка, нардеп А.Пшонка та багато інших високопоставлених членів бандовлади Януковича задіяли для цього весь наявний у них на той час адмінресурс.

Було проведено сотні податкових та інших перевірок роботи ТОВ «Агрофірма Корнацьких», і попри відсутність будь-яких порушень, на голому місці, без жодних на те підстав проти нас було сфальсифіковано понад сто кримінальних та адміністративних проваджень, арештовано і кинуто за грати ні в чому не винну жінку, головного бухгалтера ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Людмилу Нікіткіну.

Також було підключено криміналітет. Для заволодіння землею влітку 2012-го у Миколаєві, «на асфальті», було зареєстровано спеціальну рейдерську організацію — ТОВ «Партнер-Агро». До створення цього інструменту злочинної діяльності мають пряме відношення М.Титов (Мультик), генерал міліції на пенсії М. Марченко та люстрований прокурор Ю.Марченко, а його засновником і першим директором стала адвокатка О.Велешинська — Ваша співрозмовниця 17 липня у залі Первомайської райради, якій Ви пообіцяли допомагати.

Ця бандерша у 2012-2020 роках у складі організованої злочинної групи вчинила низку тяжких злочинів, у тому числі по заволодінню землею моєї матері, К.П.Корнацької. Для цього вона у 2012 році за сприяння керівників органів влади використала 773 підставних особи з числа мешканців Первомайська та інших міст — так званих бюджетників, а також ментів і бандитів, які брали участь у злочинах проти Корнацьких.

Злочинці діяли нагло, з явним і грубим порушенням законодавства. Спільники рейдерів, голова Первомайської РДА та його перший заступник (наразі, які і О.Велешинська, є підсудними) видали розпорядженнями про «віднесення» законно приватизованої та законно придбаної К.П. Корнацькою землі до земель запасу, та «безоплатно передали у власність» цю землю 773 (сімсот семидесяти трьом) фіктивним «власникам».

Терміни «віднесли» та «безоплатно передали у власність» беруться у лапки, оскільки як де-юре, так і де-факто ні «віднесення», ні «передачі у власність» землі не відбулося.

Голова РДА не має повноважень своїм розпорядженням конфіскувати приватизовану землю чи будь-яке інше майно, це може зробити тільки суд за наявності законних підстав. А їх не було і нема.

Такі розпорядження голови РДА від самого початку є нікчемними, мертвими, вони не породжують жодних юридичних наслідків, тож ніякого «віднесення» землі К.П.Корнацької до земель запасу не відбулося. Право власності К.П. Корнацької на «спірну» землю не припинялося, і тому ні «безоплатної передачі у власність» цієї вже приватизованої землі, ні передачі цієї землі будь-кому на будь-якому іншому праві відбутися не могло — і не відбулося.

ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ У ПІДСТАВНИХ ОСІБ НЕ ВИНИКЛО !!!

Злочинці, виписавши на них фіктивні державні акти на право власності на землю, а потім уклавши за цими актами так само фіктивні договори оренди землі, всього лиш створили так званий пакет рейдерських документів, за допомоги яких стали вчиняти злочини по захопленню землі Корнацьких та вирощених на ній врожаїв нашого сімейного агропідприємства.

Що і планують продовжити — тепер вже за співучасті Зе!команди.

Ви, як її представник, ще тільки пообіцяли допомогу бандитам, а багато інших «соратників» президента Зеленського вже активно їм допомагають.

18 червня 2013 року Велешинська з «подільниками» організували напад озброєної банди чисельністю понад сто «титушок» на поля Корнацьких під Чаусово-2 і на агрофірму Корнацьких під прикриттям членів режиму Януковича.

У 2015-18 роках вони творили те ж саме під прикриттям членів режиму Порошенка.

У цьому році вони планують піти «по-безпредєлу» вже не зупиняючись перед кровопролиттям, і нарешті зламати непокірних селян — тепер вже під прикриттям членів Зе!команди. Політичні злочинці найвищого рівня, що стоять за «шістками» типу марченків та велешинських, високопосадовці, що знаходяться при владі та мають вплив і на правоохоронців, і на криміналітет знають, що ми не здамося і будемо захищатися. Під Чаусово-2 вони будуть «в‘язати кров‘ю» не кого-небудь, а президента Зеленського.

Потім він від цього уже не відмиється — і ви всі разом з ним.

Тепер кілька слів про причини виникнення і довготривалості цієї «земельної проблеми». Їх декілька, але головних — дві.

Перша — тотальна корумпованість органів влади, яка продовжується й сьогодні.

Друга — юридична безграмотність як можновладців, з президентами включно, так і злочинців.

О.Велешинська та Ю.Марченко, видаючи себе за правознавців, але насправді будучи просто юридично безграмотними шахраями, у 2012 році переконали своїх «старших» М.Круглова і М.Титова («Мультика»), що достатньо довести до кінця розпочате за вказівкою Кучми і скасувати державну реєстрацію держакту на право приватної власності Корнацьких на землю, а потім видати пару розпоряджень голови РДА — і ця земля у них усіх в кишені. Це верх юридичної тупості, і тому цей шлях у подальшому поставив злочинців перед необхідністю купляти бодай хоч якісь судові рішення — щоб хоч якось прикривати розбій і бандитизм.

Так появилося юридично беззмістовне рішення господарського суду Миколаївської області 2013 року, яке насправді «ні про що» — воно жодним чином не ушкоджує право власності К.П. Корнацької на землю і нікого ні до чого не зобов‘язує. Судді не дураки, щоб підставлятися ради недолугих жуліків. Гроші беруть, а рішення пишуть такі, що хочеш тлумач їх для власного задоволення, як це робить Велешинська, а хочеш викинь.

Так появилося явно неправосудне рішення Великої Палати Верховного Суду щодо скасування абсолютно законного указу Порошенка, яке наразі оскаржене за виключними обставинами.

Саме з тієї причини, що псевдо-юристи Велешинська і Марченко, плануючи злочини,  «дали у штангу», вони та їх спільники тратять великі кошти у прокуратурах, поліції та ДБР на спроби розвалити досудове слідство по їх злочинах, що протягом шести років ведеться завдяки нашим юридичним зусиллям, та на підкуп судів.

Не получиться. Ні у бандитів, ні у корупціонерів, що одні одним допомагають.

Ми, чесні люди, врешті-решт всеодно переможемо.

З повагою, Аркадій Корнацький

21,917 total views, 3 views today

1 comment

 1. Земляк Кадастрович

  Яке їхало – таке й здибало.
  Пан Корнацький на підставних осіб (на зорі реформацій селянських на ім’я батька та матері) скуповував земельні паї (у вигляді сертифікатів про право власності селян на землю). При цьому за вартістю у як мінімум в три-чотири рази меншою ніж земля реально коштувала. В послідуючому, під виглядом довгострокової оренди, прикупив ще земельки селянської.
  У Кінецьполі, наприклад, по 4000 доларів за 7, 3 га., у той час коли за самими скромними підрахунками агроекономістів, працюювчих на панів латифундистів, земля така я у наших краях, має вартість 4000-4500 дол. за 1 га. от і виходить що пан “Орендар” вже зарядив майбутнє оформлення землі у свою власність дешевше майже в 7 раз.
  А на сьогодні, (за повідомленням селян навколішніх сіл де пройцшовся пан Аркадій) він, передчуваючи, що ті фіктивні договори оренди можуть таки спрацювати на користь селян, бо при продажу землі з пана Корнацького землевласники селяни зажадають реальну ціну по 4000-4500 за 1 га., налаштував своїх з радників побігаюти по селах з готовими надрукованими якимись розписками, які селяни підлисують не розуміючи, що то за таке дійство з боку панства.

  А то таке дійство, що селяни за свою землю, коли настане її продаж, не зможуть отримати от ті свої 4000-4500 доларів за 1 га.,
  бо пан їм у розписках процентами на сплачені ним по 4000 доларів за увесь пай, погрожує.
  Селяни з переляку й підписують, що задоволені от тими лише 4000 доларів, а не 28000 реальних досяжних та можливих.
  Юридично – фактично що то є за дії з боку панства????
  ШАХРАЙСТВО – шляхом зловживання ДОВІРОЮ.

  Пан Микола Миколайович та його компанія навряд чи щедріші до селян ніж пан Аркадій.
  От і скубуться між собою за землю яка їм, ой!!!! як хочеться, щоб належала.
  А влада що ????
  Спостерігає безкорисливо, а може меркантильно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code