Влада і бандити знову разом

У п’ятницю 17 липня у Первомайську побував голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. Це був досить дивний, якщо не сказати загадковий візит. Проходив він у залі засідань Первомайської районної ради і залишив по собі багато питань. 

Зокрема, які проблеми приїхав вирішувати «губернатор», для кого та з якою метою влаштована ця зустріч?

Одним словом — для чого він приїжджав?

Керівник Миколаївщини не часто балує дальні райони своєю присутністю. І щоразу, звичайно, з ним хотіли б поспілкуватися не тільки місцеві начальники, але й багато громадян та підприємців. Адже ж проблем безліч, і найголовніші питання якраз до органів влади…

А хто зустрічався з «губернатором» цього разу?

Оце саме цікаве питання.

Мер Первомайська, голова районної адміністрації, кілька сільських голів, незначна частина депутатів районної та міської рад …

Зала засідань була напівпуста, всього лиш до п‘ятидесяти людей.

І це з урахуванням групи у півтора десятка «скаржників», так званих первомайських «бюджетників-землевласників», а насправді підставних осіб миколаївських бандитів-рейдерів, яких організовано привела на зустріч із Стадніком миколаївська адвокатка Велешинська.

Про цю даму від самого початку слід зауважити, що наразі вона є підсудною у кримінальній справі щодо рейдерського захоплення сільгоспземлі К.П. Корнацької та урожаїв ТОВ «Агрофірма Корнацьких» на території Чаусянської сільради Первомайського району. З літа 2012 року Велешинська  у складі організованого злочинного угрупування бере активну участь у низці тяжких злочинів, і досі не сидить за гратами тільки тому, що всі органи влади, із судами включно, є вщент корумпованими.

Так от дуже схоже на те, що і в цьому випадку «працюють гроші», що все це зібрання у Первомайській райраді, і власне сам цей «офіційний візит» О. Стадніка до Первомайська насправді були присвячені одному — постановці спектаклю про «поганого Корнацького» і «сотнях постраждалих бюджетників-землевласників» та селян.

Для пані Велешинської під телекамери було влаштовано справжній бенефіс. Не встиг начальник Первомайського управління Нацполіції Савченко розпочати доповідь про криміногенну ситуацію в місті й районі, як Велешинська безцеремонно перебила його. Від неї посипалися не тільки питання за питанням, але й повчання, «критика» — до речі, з юридичної точки зору вкрай недолугі, — та мало не вимоги й накази…

Складалося враження, що Велешинська-начальник викликала підлеглого  «на килим», а він виправдовується перед нею!

Потім до діалогу Савченка з Велешинською долучився О.Стаднік, і зрозуміло, що почув від Велешинської повний набір брехні про А. Корнацького та ТОВ «Агрофірма Корнацьких».

Безумовно, голова ОДА вже давно знав про один із найрезонансніших в Україні чиновницько-бандитських злочинів проти Корнацьких, але зробив вигляд, що тільки тепер перейнявся  «проблемами землевласників». Він пообіцяв Велешинській провести зустріч з Аркадієм Корнацьким і директором агрофірми Корнацьких, та «вжити заходів».

Оцьому фарсу й була присв‘ячена головна частина зустрічі.

«На гарнір» ще пробіглися «галопом по Європам» по кількох традиційних проблемах на кшталт «дороги й дерева», які так само традиційно не будуть вирішені, і розійшлися.

Нагадаємо, що у кінці серпня виповнюється двадцять років візиту на Первомайщину президента Кучми — з нагоди так званої Болеславчицької екологічної катастрофи. Узнавши про купівлю Корнацькими земельних паїв, він наказав прокурорам та керівникам усіх інших органів влади землю у них відібрати, а Корнацьких кинути за грати.

З тих пір і продовжується цей «безпредєл», до якого у 2012 році влада долучила ще й бандитів, об‘єднавшись із ними. 18 червня 2013 року, за дві неділі до Врадіївського повстання проти злочинів ментів, на околицях Чаусово-2 на агрофірму Корнацьких під прикриттям міліції та державних адміністрацій було вчинено розбійний напад із застосуванням вогнепальної зброї.

Яким,до речі, на місці керувала Велешинська.

На захист агрофірми вийшли сотні селян, бандитів розігнали.

І так фактично із року в рік, не зважаючи на «зміну влади».

Схоже на те, що «ювілейний» рік також буде гарячим. Цього разу вже завдяки Зе!команді, яка схоже що працює на криміналітет, а не на законослухняний бізнес.

13,497 total views, 39 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code