Домашні страви для воїнів АТО від жителів Арбузинщини (фото)

В нашому районі живуть чотири товариші, які вже двічі перевозили гуманітарну допомогу в зону АТО воїнам-землякам. Вони не дозволяють називати їх імена, адже, як зазначають, роблять це не для слави, а щоб навідати друзів та знайомих, які стоять на захисті українських земель.
Кожного разу, коли ці чоловіки збираються у дорогу, їм допомагають меценати та спонсори. 
Ось і минулого тижня відбулась чергова поїздка до наших воїнів, які знаходяться у Волновасі, Славноє, Старогнатівці.

skora_ato
Атовці зустрічали їх з радістю, адже окрім спілкування з односельчанами, ще й отримали багато смачненького та корисного, чим змогли поласувати досхочу. 
Гості залишались на ніч, тож солдатські будні відчули і побачили на власні очі. А вони, як розповідають, не надто веселі. Проте воїни вже пристосувались, звикли, стараються якомога зручніше влаштувати своє життя, адже поки ворог на території України, додому вони не збираються.
Матеріально-фінансову допомогу в реалізації поїздок та доставки допомоги надали: АП “Благодатненський птахо-пром”, ПРАТ «Промінь», ТОВ «Ефіролія», ПП «Агрон», ТОВ «Укрком», підприємці Олексій Воробйов, Сергій Чумаков,Матеріально-фінансову допомогу в реалізації поїздок та доставки допомоги надали: АП “Благодатненський птахо-пром”, ПРАТ «Промінь», ТОВ «Ефіролія», ПП «Агрон», ТОВ «Укрком», підприємці Олексій Вороб`йов, Сергій Чумаков, Борис Співчевський, Алік Костенко, Леонід Рожко, Ігор Ігнатьєв, Сергій Сивобородько, Сергій Вітієв, жителі сіл Любоіванівка та Кавуни. Було зібрано свинину, рибу, баранину, мед, яйця, цигарки, медикаменти та багато іншого.

tolya_prapor
Самі ж друзі попіклувались про те, щоб із зібраного зробити щось дійсно смачненьке, те, за чим мобілізовані вже скучили. Тож велику рибу вони засолили із спеціями, а меншу разом зі свининою передали працівникам Арбузинської ЗОШ №2. Вони, в свою чергу, рибу посмажили та зробили близько 700 котлет. 

IMG_2337
Волонтерська рада району теж передала хлопцям три комплекти військової форми та одну пару берців, адже саме цього хлопцям зараз не вистачає найбільше. На них одягнута єдина форма, яку видавали при мобілізації, а переодягнутись, щоб випрати стару, немає в що.
Тож наші земляки-волонтери вже вдома. Досі отримують дзвінки із зони АТО з щирими подяками, та роблять вони це з задоволенням, а не заради “спасибі”.
Ганна ВОЛОШИНА
(Арбузинська районна газета «Нове життя»)

8,295 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code

.