Втікачки з Первомайського реабілітаційного центру ховалися в сусідніх областях

Трьох неповнолітніх вихованок реабілітаційного центру первомайські поліцейські розшукали у Кіровоградській області та на Одещині.

Як повідомлялось раніше, Первомайським відділом поліції було організовано пошуки трьох дівчат 15-ти та 16-ти років, які 2 червня втекли з центру через вікно. Неповнолітні навмисно уникали людних місць та зустрічей з патрульними машинами, переховувались у лісосмугах та пересувались переважно у темну пору доби виключно на попутних вантажних автомобілях.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, 8 червня правоохоронці розшукали одну із біглянок, коли та знаходилась вдома у своєї хрещеної в одному з сіл Голованівського району Кіровоградської області, повідомили у поліції

До вказаного села підлітки дістались разом напередодні вночі, та потайки проникли всередину нежитлової дачі хрещеної й влаштувались там на ночівлю. Зранку дівчата прийшли додому до жінки, але не заставши її, поспілкувались із її донькою, одноліткою підлітків, яка їх нагодувала і надала можливість причепуритися, а також розповіла, що їх розшукують поліцейські. Потім двоє з дівчат, домовившись між собою, потайки зібрали речі та, залишивши подругу, знову втекли.

9 червня поліцейські знайшли і їх. Неповнолітні втікачки знаходились в Іванівському районі Одеської області у родичів однієї з них, куди дістались на попутках. Наразі всіх трьох мандрівниць співробітники поліції повернули до реабілітаційного центру.

Поліцейські дякують усім небайдужим громадянам за допомогу у пошуках дівчат. Будь-яких протиправних дій відносно них вчинено не було.

5,540 total views, 15 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code