Суддя оштрафувала місцевого активіста, який порушував правила карантину і поведінки в суді

Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Наталія Медведєва 4 травня оштрафувала місцевого жителя і активіста Дениса Абубакірова.

Як випливає з рішення судді, протокол про адміністративне правопорушення відносно Д. Абубакірова був складений за те, що 15 квітня він перебував на порозі Первомайського міськрайонного суду без захисної маски. Це, як встановила поліція, є порушенням п. П. 1 п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року.

При цьому, як випливає з рішення суду, Д. Абубакірову перед цим поліцейськими була надана індивідуальна захисна маска, яку, втім, він відмовився одягнути. Свої дії громадянин пояснив тим, що хоча йому і відомо про введення з 12 березня карантину в країні, але він вважає, що епідемії коронавірусу в країні немає, як не введено і надзвичайний стан в країні. При цьому Д. Абубакіров, за даними поліції, ще й закликав інших людей не одягати маски.

Такі дії активіста поліція розцінила як правопорушення по ст. 44-3 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину).

У підсумку, розглянувши справу, суддя Н. Медведєва прийшла до висновку, що вина Д. Абубакірова доведена і тепер він повинен буде сплатити 17 тис. Грн. штрафу, а також 420 грн. судового збору.

Інформацію про штраф підтвердив також і сам активіст.

Нагадаємо, що перша спроба розглянути справу активіста 16 квітня закінчилася невдачею, оскільки Д. Абубакіров зажадав від судді пред’явити йому її посвідчення, номер мантії, номер нагрудного знака й докази того, що Первомайський міськрайонний суд створений відповідно до закону, оскільки, за його інформацією , даний суд є всього лише підприємством. У підсумку, суддя Н. Медведєва вирішила оголосити перерву в засіданні. При цьому, Д. Абубакіров, як повідомила суддя в своєму повідомленні про втручання в здійснення правосуддя, направленому до Вищої ради правосуддя, навіть викликав в суд поліцію і заважав судді покинути зал засідання. У підсумку, активіст був видалений із залу судових засідань через порушення ним правил поведінки.

Крім того, як зазначила суддя, в мережі Facebook Д. Абубакіров опублікував відеозапис зазначеного судового засідання зі своїм коментарем. Коментуючи судовий процес, він заявив, що судді України є приватними підприємцями, а в Україні існує змова – суди не створені законом, а є приватними підприємствами. Н. Медведєву і інших суддів, як випливає зі звернення судді, він також назвав приватними підприємцями, які не мають повноважень здійснювати правосуддя.

Відзначимо, що раніше Рада суддів України відреагувала на дедалі частіші спроби вимоги у суддів їх посвідчень, зазначивши, що суддя не зобов’язаний пред’являти своє посвідчення учасникам процесу.

7,742 total views, 31 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code