Аркадій Корнацький звернувся до медпрацівників Центральної районної лікарні

Повторне роз‘яснення і останнє попередження землеробам і тваринникам Первомайської Центральної районної лікарні, які маскуються під терапевтів, хірургів, гінекологів, урологів-проктологів, невропатологів та фахівців інших медичних професій, і принагідно їх браткам по гіркій СЕЛЯНСЬКІЙ долі – прокурорам, ментам, податківцям і просто бандитам  щодо вчинення ними тяжких злочинів, та невідворотності покарання

Панове гречкосії, свинарі, вівчарі, куроводи, доярки, пастухи та механізатори широкого профілю із ЦРЛ!

Напевне ж, раз ви вважаєте себе власниками землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого СЕЛЯНСЬКОГО господарства, тобто СЕЛЯНАМИ і сільгоспвиробниками, вас можна йменувати цими почесними званнями?

Звертаюся до вас тому, що із 773 фейкових «власників земельних ділянок для ведення ОСГ», яких бандити у 2012 році використали в якості підставних осіб для захоплення землі, працівників ЦРЛ найбільше, а по-друге, можливо у когось із вас все ще прокинеться якщо не совість, то принаймні інстинкт самозбереження – для вашого ж блага.

Інші фіктивні «землевласники» можуть почитати хіба що для загального розвитку – то вже скінчені злочинці.

Щоб одразу було зрозуміло: я міг би не писати цього листа – він мені у боротьбі з державно-кримінальною системою нічого не додає. Пишу тільки тому, що завжди стараюся допомогти людям справитися з проблемами, а багатьох із вас я знаю особисто.

Тому почуєте – добре, а не захочете – не ображайтеся. Тоді ви самі остаточно урівняєте себе з бандитами – з усіма відповідними наслідками.

Тепер по суті справи, поясню вже вдруге. Коротко не вийде, проте буде ясно навіть особливо тупим.

У 1995-1997 роках сільгоспземлі, що на праві постійного (вічного) користування мав колгосп «Шлях Леніна» (с. Чаусово-2) були роздержавлені, передані у колективну власність членів КСП «Шлях Леніна» з видачею відповідного Державного акту на право колективної власності на землю, та розпайовані.

Невід’ємною частиною Держакту був і є Список членів КСП-співвласників означеної землі, в числі яких Корнацький Олексій Вікторович та Корнацька Клавдія Павлівна.

У 1998-2000 роках відбулося розпаювання 100% земель Резервного фонду Ленінської сільради серед тих селян, що раніше неправомірно не були включені до вищезазначеного Списку, внаслідок чого чаусяни стали власниками 519 Сертифікатів на право власності на земельну частку(пай) і відповідних земельних часток(паїв) у сільгоспземлях колективної власності, на території Ленінської (тепер Чаусянської) сільради було приватизовано 100% земель для товарного виробництва та несільськогосподарських угідь.

У 1998-2000 роках мої батьки відповідно до нотаріально посвідчених та зареєстрованих договорів купівлі-продажу за пропозицією односельчан-співвласників землі,   викупили у них 517 земельних часток (паїв), ставши таким чином законними власниками 519 Сертифікатів на право власності на земельну частку(пай), відповідних земельних часток (паїв) та всіх несільськогосподарських угідь на території Чаусянської сільради. Жодних заборон чи обмежень щодо кількості придбання земельних часток (паїв) однією особою чи однією сім’єю, з листопада 1994 по січень 2001 року включно, не існувало – попри поширення різними придурками протилежного.

26 червня 2000 року органи влади видали моїм батькам, як подружжю і двом останнім членам Списку співвласників землі колективної власності, Державний акт на право приватної власності на землю загальною площею 1753,97 га.

29 серпня 2000 року до Первомайського району з нагоди «Болеславчицької екологічної катастрофи» приїхав піаритися Кучма. На «зустрічі з народом» у Чаусово-1, узнавши про купівлю Корнацькими земельних паїв, цей відморозок тут же виніс вирок: це незаконно, це шахраї, даю вказівку взяти їх за шкірку та кинути за грати, а землю відібрати і безоплатно повернути селянам.

Це вже така традиція, що президенти в Україні є юридично дебільними, а Кучма в цьому плані взагалі був повним йолопом. Підписавши власноруч 10 листопада 1994 року указ №666 про вільний обіг земельних часток (паїв), він чомусь вважав, або принаймні заявляв, що купівля-продаж земельних паїв заборонена.

Кучма тоді ще творив усе, що хотів – бо «чаусівський візит» відбувався за пару тижнів до убивства Гонгадзе і відповідно до «плівок Мельниченка». Це потім він притих і став корчити із себе пай-хлопчика, дурника безобідного, а до того державна машина за його вказівкою безпощадно ламала все і всіх підряд.

Взялися і за Корнацьких. Та попри те, що були задіяні й дуже старалися всі так звані силові структури, «наїзди» закінчилися повним пшиком. 

Абсолютно повним !

Тому що єдине, на що спромоглися поплічники Кучми, це прийняти у 2001 році неправосудне рішення про визнання недійсним Державного акту від 26 червня 2000 року на право приватної власності подружжя Корнацьких на землю загальною площею 1753,97 га.

Причому Держакта визнали недійсним не тому, що земельні права Корнацьких є незаконними, а з двох формальних «підстав»: 1) що один Держакт не може видаватися на двох осіб; 2) що у власності одного громадянина не може бути більше 100 га сільгоспземель.

Звісно що такого ганебного рішення і навіть позову до суду не було б, якби прокурори й судді були чесними й гідними людьми – а не хабарниками і жополизами, які «на гачку» і на «підтанцьовці» у «вищестоящих».

Бо жодної заборони щодо оформлення одного Державного акту на двох осіб, які є співвласниками землі, тим більше на подружжя, все майно яких є спільною сумісною власністю, не існувало, а обмеження «не більше 100 га землі у власності одного громадянина» на Корнацьких аж ніяк не поширювалося. Вони отримували Держакт як один суб’єкт права спільної власності, як співвласники 519 земельних часток (паїв), а не як дві різних фізичних особи, кожна окремо від іншої.

Але «сталося-те-що-сталося» – Держакт визнали недійсним, а до чого б ще  причепитися не знайшли – хоч і перерили всю історію приватизації землі та викупу Корнацькими земельних часток (паїв) від початку й до кінця.

Все – стовідсотково законно. Всі правовстановлюючі документи – рішення щодо роздержавлення, передачу землі у колективну власність та її розпаювання, Сертифікати на право власності на земельні частки (паї), 517 нотаріально посвідчених та зареєстрованих договорів купівлі-продажу земельних часток (паїв) з відповідними Сертифікатами, які стали невід’ємною частиною угод, а також Державний акт від 27 листопада 1995 року на право колективної власності на землю із Списком співвласників, у якому після викупу паїв залишилися двоє Корнацьких – все повністю відповідало вимогам законодавства.

Відтак жодних інших дій на подальше виконання протизаконних вказівок мерзотника-президента не вчинялося. Навіть державну реєстрацію «визнаного недійсним» Державного акту від 26 червня 2000 року не скасували, внаслідок чого процес припинення його юридичної дії не завершили.

У 2012 році «подвигом» Кучми по «скасуванню Держакта Корнацьких» вирішили скористатися інші ублюдки, які прийшли на той час до влади. І якщо при тупому мерзотнику Кучмі в органах влади подекуди ще були притомні люди, то при президенту-шапкокраду тупі вже були скрізь.

І не просто тупі мерзотники, а тупі бандити. Мавпи з гранатами. Доведено в тому числі на прикладі «наїзду» на Корнацьких. «Хазяї Миколаївщини» – голова ОДА Круглов з облпрокурором Стояновим, начальником міліції Парсенюком та їхніми кодлами, – колективно напруживши одну на всіх звивину мозку вирішили, що варто їм лише скасувати реєстрацію «недоскасованого» Кучмою Державного акту – і земля Корнацьких у них в кишені.

Так вони й зробили – у червні 2012 року, наплювавши на терміни давнини, що вже чотирижди сплинули, «скасували» державну реєстрацію Державного акту від 26 червня 2000 року і почали «розпоряджатися» законно приватизованою землею як своєю власною.

Якщо можливе таке визначення людської тупості, як тупі йолопи – то це про них. Посідати багато років поспіль керівні посади у органах державної влади, в тому числі у прокуратурах, з Генеральною включно, і не знати, що Державні акти є не правоВстановлюючими, а всього лиш правоПосвідчуючими документами, можуть лише повні дегенерати.

Саме такі виродки й керують Україною вже близько трьох десятиліть.

Але від того, що у 2001 році Держакта «визнали недійсним», а в 2012 скасували його державну реєстрацію, Корнацьким не стало ні холодно, ні спекотно – їхні земельні права набуті відповідно до зовсім інших актів і правочинів, а Держакт тут є просто додатковим правоПосвідчуючим папером. Формальністю, від якої ніяк не залежить законність придбання землі.

Між тим, для подальшого захоплення землі Корнацьких бандитам знадобилися підставні особи – таке собі слухняне бидло, яке зробить усе, що йому накажуть.

Вони пішли найлегшим шляхом – вибрали вас, так званих бюджетників, списки яких мали в силу свого службового становища.

Написали розпорядження голови РДА про надання вам дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок для надання у власність безоплатно сільгоспземлі для ведення особистого СЕЛЯНСЬКОГО господарства, а потім і про «надання у власність безоплатно» по 2 га землі кожному, коли ви ще й не знали про те, що вас «ощасливлюють».

Вже потім, заднім числом, шахраї організовано стали збирати ваші підписи під наперед заготовленими заявами, і згодом на ваші прізвища виписали Державні акти на право власності на землю для ведення особистого СЕЛЯНСЬКОГО господарства. Що злочинцям і було потрібно для придання видимості законності захоплення землі.

Тільки от яка біда: папірці-то вам видали, під назвою Держакти, а права власності на землю у вас … не виникло!

По тій простій причині, що право власності Корнацької Клавдії Павлівни на «спірну» землю не тільки ніколи не було скасовано, але ніким і ніколи навіть не оскаржувалося. Тобто воно як існувало, так і продовжує існувати. «Подвійного» права власності не буває: доки право власності однієї особи на майно у належний спосіб, за правосудним рішенням суду, що набуло законної сили, не скасоване, у іншої особи права власності на те ж саме майно виникнути не може. 

А на крадене взагалі права власності ніколи не виникає.

Всі правоВстановлюючі документи щодо земельних прав К.П.Корнацької, згадані вище, як були, так і є законними й чинними –  на відміну від розпоряджень та інших актів органів ригівської бандовлади щодо вашого «права власності на землю». Вони всі без винятку є нікчемними, тобто такими, що не мають жодної юридичної сили з моменту їх видання. Голова райдержадміністрації з таким же успіхом, як він «розпорядився» землею Корнацьких, міг би «розпорядитися землею» на Марсі.

І розпорядження голови РДА, і ваші Держакти є пустими папірцями, які, за народним виразом, крім як на гвіздок у сортирі, ні на що не годяться.

Ці ваші «Держакти», разом із договорами оренди неіснуючої «вашої землі» просто-напросто є тим, що називається пакетом рейдерських документів, за допомоги якого миколаївські бандити «під дахом» миколаївських і київських злодіїв при державних посадах намагаються захопити землю К.П.Корнацької.

У співучасті з вами. Ви давно є співучасниками тяжких злочинів, оскільки від їх початку минуло вже багато часу і ви мали можливість усвідомити вашу ганебну роль у цій злочинній земельній війні. А усвідомивши – припинити участь у ній.

Натомість ви слухняно підписуєте підготовлені криміналітетом сопливі й наскрізь брехливі чолобитні до президентів та генпрокурорів з проханнями посприяти злочинцям зламати законослухняних людей, законних власників землі.

Не соромно? Чи ви вже опустилися до рівня жлобів, яким беззаконня в радість – аби тільки не щодо них?

Але так не буває, як жлобам бажається – горе і зло, що зичиш іншому, обов‘язково матимеш сам. І ви будете мати – якщо і після другого мого роз’яснення не зробите належних висновків. Мало не буде. Обвинувальний вирок суду і компенсація всієї шкоди, спричиненої злочинами за вашої участі. Будете платити нарівні з рейдерами. «Все, все що нажито непосильним трудом», піде прахом.

А ви як думали? Вважали, що співучасть з бандюками у злочинах є просто дитячими забавками?

Якщо так, то помилка ваша. Дуже велика помилка.

А тепер про ще один аспект вашої дуже негарної, м‘яко кажучи, поведінки.

Ви ж напевне звернули увагу на те, що я кілька разів у тексті виділив слова «СЕЛЯНСЬКЕ», «СЕЛЯНСЬКОГО».

Скажіть, будь ласка, ви селяни? Ви маєте худобу, для утримання якої вам недостатньо присадибної ділянки? Ви живете власним трудом на землі, не маючи більше жодних джерел доходу?

Ні, ви мешканці міста. Ви живете у квартирах або міських будинках з усіма зручностями, маєте дуже далекі від землі професії, здобуті у ВУЗах за народні кошти, працюєте у комфортних приміщеннях (збудованих, до речі, на кошти колгоспників району), отримуєте зарплати з народних коштів.

То яке ж ви мали право, не будучи селянами, отримувати «на халяву» землю для ведення особистого СЕЛЯНСЬКОГО господарства?

Ви про це подумали? Невже не приходило в голову, що берете чуже?

Навіть не Корнацьких, якщо Ви увірували у те що їх позбавили права на землю.  Тих селян, що живуть у Чаусово-2, які тільки й мають право на отримання у власність безоплатно землі для ведення ОСГ – бо вони селяни, вони мають майно селянського господарства і ведуть селянське господарство, це їх спосіб життя і єдине джерело доходу. А землю для ведення ОСГ вони не отримували. Земельні паї, які вони продали Корнацьким, то один вид земель, на які вони мали право, а землі для ведення ОСГ – інший вид сільгоспземель, на які вони мають право – на відміну від Вас. І якби таке сталося, що право власності Корнацьких дійсно було б скасоване, то перші і єдині, хто мав би право безоплатно отримати сільгоспземлю у власність на території Чаусянської сільради, були б вони, місцеві селяни – і ніхто інший. Для ОСГ чи для ведення фермерського господарства – то вже інше питання.

Це не моя теорія, це закон. Кожна категорія земель має особливий правовий режим. Це значить, зокрема, що правовий статус набувача землі певної категорії має відповідати основному цільовому призначенню цієї землі, її категорії.

Право на отримання землі у власність безоплатно в містах мають мешканці міста, містяни, і не мають такого права у містах мешканці сіл, селяни.

І навпаки. У селах і довкола них, де всі землі мають сільськогосподарське призначення, право на отримання у власність безоплатно землі кожного виду мають виключно селяни. В тому числі медпрацівники та інші «бюджетники» сільської соцсфери – якщо вони є постійними мешканцями села, тобто селянами, і займаються веденням селянського господарства.

І так по кожній категорії земель. Земля промислового призначення не надається особі, яка здійснює санаторно-курортну діяльність, енергетикам не надають землю для будівництва залізниці, а м‘ясокомбінату для будівництва швейної фабрики. Статус суб‘єкта права на землю має відповідати основному цільовому призначенню землі.

Наведу останній приклад. Вам, містянам і медпрацівникам, «надали для ведення ОСГ» ріллю, що є особливо цінною землею – землею для товарного виробництва, яка за визначенням надається тільки для цього.

Питання: а чому вам або комусь іншому не надали її без порушення основного цільового призначення землі, виду її використання, наприклад, для ведення фермерського господарства – що теж прописано у статті 121 ЗКУ? Начебто ж і мороки було б набагато менше – не по 2 га, а одразу по 50 га на одного можна було б оформляти …

Відповідь: та тому що спочатку кожен, на кого мала б оформлятися земля для ведення фермерського господарства, мав би стати фермером!

Тобто, мав би набути належного статусу!

Так от селянин – це теж правовий статус. Так само обов’язковий для набуття сільгоспземлі у власність безоплатно чи в порядку приватизації, як наприклад статус законного користувача державної квартири для її безоплатної приватизації.

Пам’ятаєте, ви таке колись проходили?

А селяни – ні. Вони не приватизували квартир, заводів, фабрик тощо, все їх багатство, Богом їм дане, це земля.

Тільки привладні ублюдки давно не тільки на статус селянина не зважають – вони взагалі селян за людей не вважають. Тому і придумали фейк про те, що «всі мають право на землю». І під прикриттям цього фейку дерибанять селянську землю по самі сільські околиці, позбавляючи село і селян права на життя.

Скоро подавляться.

Ви зараз в лавах цих ублюдків. Робіть висновки.

За безплатну консультацію не дякуйте – обійдуся.

Аркадій Корнацький, юрист

4,323 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code