У Миколаєві та Первомайську вигоріло 2 гектари сухої трави і сміття – рятувальники оголосили п’ятий клас пожежної небезпеки

На території Миколаївської області оголошено 5 клас пожежної небезпеки. Посушлива погода та нехтування громадянами правилами пожежної безпеки призводить до займань в екосистемах. Так, за чергову добу, підрозділи  Головного управління ДСНС України у Миколаївській області двічі залучались на гасіння сухої трави та сміття на відкритих територіях на загальній площі 2 га. Випадки зареєстровано у Первомайському районі та м. Миколаєві.

Шановні громадяни! Будьте пильними та відповідальними, не провокуйте пожежі в екосистемах! Під дією вітру, в таку суш, вогонь стрімко розповсюджується, що може призвести до непоправних наслідків та завдати шкоди не тільки природи, а й матеріальним надбанням, які підпадають під його вплив.

Помітивши займання, на незначній площі, намагайтеся загасити його своїми силами, якщо це неможливо – негайно викликайте пожежно-рятувальну службу за екстреним номером 101.

3,509 total views, 7 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code