У Первомайську медики швидкої просять допомоги: не вистачає захисних костюмів і масок

Медикам «швидкої допомоги» в Первомайську захисних костюмів, в разі масових захворювань коронавірусом, вистачить всього на тиждень.

Про це йдеться в сюжеті програми Обьектив.

За словами головного лікаря станції швидкої допомоги Петра Фільваркова, медикам доводиться фактично працювати в режимі надзвичайної ситуації. Але, на щастя, викликів під час карантину стало менше – люди звертаються на “103” лише в разі важких випадків.

«У нас вже було два випадки підозри на Коронавірусну хворобу. Пацієнтів транспортували і в Миколаївську інфекційну лікарню, і в нашу районну лікарню. Але захворювання не підтвердилися », – пояснив він.

Ситуацію із захворюваннями спрогнозувати важко, а засобів захисту може не вистачити.

«Маска, респіратор, халати, комбінезони – для початку у нас все це є, але потреба в них в подальшому у нас є. Ми звертаємося до волонтерів, приватного бізнесу допомогти нам – ми не знаємо, як далі буде розвиватися ситуація », – зазначив він.

Медики також звертаються до пацієнтів одягати маски в разі прибуття бригади і не приховувати від диспетчера реалальні симптоми – саме від цієї інформації залежить, чи поїде «швидка» в спецодязі.

2,744 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code