У Первомайську керівнику будівельного підприємства повідомлено про підозру у привласненні бюджетних коштів при ремонті школи

7 квітня 2020 року за погодженням з процесуальним керівником Первомайської місцевої прокуратури повідомлено про підозру службовій особі – керівнику будівельного підприємства міста Первомайська, у вчинені корупційного злочину при ремонті даху загальноосвітньої школи у місті Первомайську.

Раніше про цю школу вже писали, що будівельні роботи у школі проводяться з небезпекою для життя учнів (фото)
За інформацією Первомайської місцевої прокуратури, установлено, що підрядною організацією проведено капітальний ремонт даху загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 7 у місті Первомайську на загальну суму 923  тис. грн.

Водночас, керівник підприємства, зловживаючи службовим становищем, шляхом внесення недостовірних відомостей до офіційних документів під час виконання вищезазначених робіт завищив обсяги і вартість виконаних підрядних робіт на суму 72  тис грн., що підтверджено висновком експерта.

Вказаній особі повідомлено про підозру за ч.3 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно) та ч.1 ст. 366 КК України (службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Санкція статей передбачає покарання до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

4,320 total views, 3 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code